Buty

Ulubione filtry
Liczba produktów: 599

Od ponad 120 lat buty Reebok pomagają kobietom, mężczyznom i dzieciom o każdej kondycji i różnych naturalnych predyspozycjach być lepszymi, szybszymi i pewniejszymi siebie. Bo w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch, a technologicznie zaawansowane obuwie treningowe pozwala cieszyć się optymalną sylwetką i gotowością do przezwyciężania wszystkich przeciwności.

Buty Reebok - nie tylko do biegania

Dekady studiów nad idealnym butem treningowym umożliwiły teamowi marki Reebok wypracowanie technologii, które pozwalają dodać biegowi dynamiki i elastyczności, jednocześnie dbając o twój optymalny komfort. I tak dzięki przełomowej technologii Pump Plus podeszwa sama dostosowuje się do profilu stopy, podczas gdy wyściółka z pianki EVA gwarantuje pełną wygodę nawet podczas intensywnego biegu. Wybierając konkretny model, musisz jednak wziąć pod uwagę, jak i gdzie będziesz trenować. Do modeli stworzonych na potrzeby biegu w terenie wprowadzono funkcje odprowadzające wodę ze ścianek oraz przyczepne krańce podeszwy, które zapewniają lepszą stabilizację. Jeśli prawdziwym wyzwaniem jest dla ciebie dopiero maraton, pomyśl o obuwiu z odporną na ścieranie gumą węglową oraz jeszcze lepiej absorbującą wstrząsy pianką KOOSHRIDE. A może zamiast klasycznego joggingu preferujesz długie wędrówki lub lekkie przebieżki z psem? Zdecydowanie polecamy wtedy typowo outdoorowe modele, łączące elementy skórzane i syntetyczne, ze skośną konstrukcją pięty, która czyni każdy krok niezwykle lekkim.

Design, który doda ci skrzydeł

I choć doskonale wyprofilowany, lekki i dynamiczny but uczyni twój trening przyjemnym i efektywnym, prawdziwą sportową euforię osiągniesz dopiero, gdy pokochasz swoje odbicie w lustrze. Nowoczesny, śmiały design obuwia Reebok pozwala zharmonizować strój do biegania od stóp do głów, dzięki grze dominujących kolorów i ciekawym geometrycznym wzorom. Ciemne buty treningowe pasują praktycznie do wszystkiego, a szczególnie dobrze prezentują się w zestawieniach z czarnymi spodniami i koszulkami o wyraźnych, żywych akcentach. Nam jednak niesłychanie podobają się również niebanalne połączenia czerni z czerwienią, szarości z zielenią czy bieli z pastelami na obuwiu, które automatycznie dodają całej sylwetce energii i spontaniczności. A że dobre buty to inwestycja na kilka sezonów i najlepszy przyjaciel w sportowych wyzwaniach, najpierw wybierz model, który przypadnie ci do gustu, a dopiero potem dobieraj do niego pasujące koszulki, spodnie czy sportowe dodatki.