Buty

Ulubione filtry
Liczba produktów: 528

Obserwuj swoje ulubione marki

Bądź na bieżąco z nowościami i kolekcjami.

Spotkania poza biurem, na drugim końcu miasta. Przesiadki: autobus, tramwaj, metro – kolejność dowolna. Nogi wystawiane codziennie na ciężką próbę nie muszą cierpieć – buty Rieker powinny znaleźć się w szafie każdego, kto po prostu lubi chodzić. Urlop w samym środku sezonu?  Tak, z dobrymi butami, to tym większy komfort i przyjemność.

 Buty Rieker – synonim zdrowego obuwia

Buty, które pomagają w usuwaniu stresu i napięcia, oferują większą przestrzeń dla stopy i amortyzują każdy stawiany krok. Rieker to firma świadoma zadań, jakie powinny pełnić buty. Proponuje obuwie idealnie dopasowujące się do kształtu stopy i zwykle wykonane z miękkiej skóry. Buty tej marki stworzone są dla miłośników komfortu – ludzi aktywnych, ceniących nie tylko swój styl, ale przede wszystkim zdrowie stóp. Pierwsze projekty firmy Rieker wywodzą się ze szwajcarskich gór i lasów. To tam, dokładnie w 1874 roku, powstała rodzinna firma, której właściciele postanowili stworzyć obuwie tak piękne i wygodne, jakiego nigdy wcześniej nie było. Okazało się, że buty szybko zdobyły serca ich posiadaczy, co pozwoliło firmie szybko się rozwinąć.

Buty Rieker = antystresowe rozwiązanie

Dzisiaj, kiedy słyszymy Rieker, od razu na myśl przychodzi wygoda, lekkość i modny design. Buty, które pasują do stopy, z ciekawym wzornictwem i wykończeniem. Buty elastyczne, do biegania, chodzenia– w zależności od tego, czego poszukujemy, ich krój może być sportowy lub stosowny do ważnych okazji. O wygodzie tych butów, w dużej mierze, decydują wkładki. Wykonane są z oddychającego materiału, który zapewnia odpowiednią wentylację – istotną przez cały rok, a szczególnie wiosną i latem. Wreszcie podeszwy buta, które również profilowane są w taki sposób, aby zapewnić pewne poruszanie się, bez chwiania i odginania stopy, co gwarantuje komfort w czasie chodzenia. Codziennie widać je na miejskich ulicach i górskich drogach. Dlaczego? Odpowiedź można zamknąć w 4 punktach: minimalna waga, optymalna amortyzacja na różnych powierzchniach, wnętrze, które jest tak skonstruowane, by stopa mogła maksymalnie odpoczywać, a także klasyczny, ale również bardzo elegancki krój. Rieker to buty dla całej rodziny. Wygodne, a zatem idealne dla rozbieganych dzieci, eleganckie dla dorosłych, niezależnie od wieku. Bezpieczne i zdrowotne – znakomite dla stóp, która wymagają specjalnego traktowania. 

Zobacz co nosić z butami Rieker