Pomoc i kontaktprzesyłka i zwrot gratis100-dniowe prawo zwrotu
Willkommen! Welche Sprache möchtest du nutzen?
    Sortuj
  • Rozmiar
  • Marka
  • Kolor
  • Cena
  • Materiał
  • Rodzaj kolekcji
  • Rodzaj stanika
  • Dostawa
24 Produktów

Współczesna moda na gorsety to zasługa Madonny. Rozsławiła je w swoich teledyskach, a kobiety z całego świata zaczęły ją naśladować. Najsłynniejszy gorset królowej popu pochodził od Jeana Paula Gaultiera - był bardzo odważny i wzbudził tyle kontrowersji, że na trend na gorsety nie trzeba było długo czekać. Dla feministek był jeszcze do niedawna symbolem kobiecego zniewolenia. Od czasu występu Madonny awansował do roli symbolu emancypacji i ekstrawagancji.

Gorset to kwintesencja świadomej siebie siły kobiecości.

Bywa bluzką, body i oryginalnym topem. W gorsecie widziałyśmy już chyba każdą współczesną gwiazdę. Gorsety uwielbia Paris Hilton (koronki i prześwity), pozuje w nich Candy Girl (srebrny projekt z futurystycznym fasonem przywodzącym na myśl strój załogi statku kosmicznego). Podziwialiśmy Dodę w gorsecie w kolorze złota i Justynę Steczkowską w czarnym, subtelnym gorsecie z drapowaniem bez ramiączek.

Gorsety - subtelność z nutką pikanterii

Gorsety to przede wszystkim element bielizny, który ma za zadanie eksponować atuty i... ukrywać ewentualne mankamenty. Jest jedyną (poza body) częścią bielizny, którą można z dumą nosić poza sypialnią i pokazać całemu światu. To wybór pań odważnych i bezkompromisowych. Za pomocą czarnego, obcisłego gorsetu kobieta może nabrać kokieteryjnego stylu, a zakładając na wierzch marynarkę lub żakiet osiąga pewny sukces. Dużym uznaniem cieszą się gorsety korygujące. Szyte są w neutralnych cielistych kolorach z elastycznych tkanin. Dyskretnie ukrywają niechciane fałdki na biodrach i brzuchu. Można je znaleźć miedzy innymi w kolekcjach takich znanych marek, jak Triumph czy Spanx, które w kolorystyce postawiły na subtelną biel i wyrazistą czerń.

Gorset to bielizna noszona bardzo często pod sukienką - wtedy ma chronić przed niespodziewaną wpadką, bo kiedy podczas dynamicznego tańca suknia lekko się zsunie, nie trzeba się będzie wstydzić. Najczęściej jednak nosimy gorsety na ramiączkach, ozdobione półprzeźroczystymi elementami, pikantnymi koronkami i figlarnymi kokardkami. Projektują je Passionata, Gossard, Chantelle, LAACANS. Efekt za każdym razem jest ten sam - pewność siebie szybuje w górę!

Kobiece inspiracje w Zalando