Odzież

Kurtki i marynarki damskie z Roxy

Filtr (1)

1 Produktów

Historia marki Roxy rozpoczyna się w 1990 roku, gdy z marki Quicksilver wyłania się oddzielna marka, poświęcona tylko kobietom i oferująca niezwykle modne sportowe ubrania. W 1993 roku pojawia się charakterystyczne logo marki w postaci serca. Do dnia dzisiejszego marka Roxy oferuje kobietom ubrania, akcesoria, ubrania sportowe dedykowane dla wielbicielek surfowania i snowboardu, elementy wyposażenia wnętrz, akcesoria, a nawet książki. Wszystko jest zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania swoich klientek, poszukujących czegoś więcej niż tylko kolejna marka. Uniwersalność projektów i chęć dotarcia z nimi do jak najszerszego grona odbiorców widać dobrze w zróżnicowaniu projektów. Już choćby same kurtki damskie Roxy pokazują, że marka Roxy świetnie się sprawdza jako producent klasycznych kurtek przejściowych czy wiosennych o różnej długości, których fason doskonale się wkomponuje w zmienne temperatury wiosny czy jesieni. Jednak kurtki damskie Roxy to także klasyczne kurtki z polaru, które świetnie pasują do różnych dyscyplin sportu, uprawianych na świeżym powietrzu bez względu na porę roku. Tutaj także można łatwo znaleźć kurtki zimowe w rozmaitych kolorach, których fason doskonale się sprawdzi w chłodniejsze dni. Kurtki damskie Roxy dają wiele możliwości, bowiem projektanci marki stawiają przede wszystkim na modny wizerunek każdej kobiety, która wybierając kurtkę marki Roxy wybiera wiarygodność marki, wykreowanej po to, aby ubrania dla kobiet o sportowym charakterze były wyjątkowe.

Kurtki damskie Roxy - wygoda i modny wizerunek dla kobiet

Wybór najwłaściwszej kurtki zawsze wymaga poświęcenia czasu. Dlatego Zalando, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientek, zebrało w jednym miejscu najciekawsze modele kurtek. Teraz, aby obejrzeć wszystkie kurtki damskie Roxy, wystarczy dosłownie kilka minut. Marka Roxy oferuje kurtki różnej długości, wykonane zarówno z wytrzymałych włókien, poliestrowych materiałów, wygodnych polarów, jak i modnych skór, a każda z nich jest wykonana w wielu kolorach, aby spełnić oczekiwania każdej kobiety. Równie modne są wykończenia każdej z kurtek - nie brakuje tutaj zarówno ozdobnych przeszyć, sztucznego futerka, jak i oryginalnych zapięć. Kurtki damskie Roxy świetnie podkreślają modny styl i zapewniają kobietom niezwykłą wygodę.

Skorzystaj z zalet kupowania w Zalando

Przebieraj w tysiącach produktów na Zalando.pl i złóż zamówienie, a my dostarczymy je szybko i całkowicie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

Gwarantujemy możliwość zwrotu produktu, który nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 100 dni od daty nabycia.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi kompetentni konsultanci są do Twojej dyspozycji pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.

Spodoba Ci się także