Skarpety i rajstopy

Pas do pończoch

Cena
47
47
289
289

Artykułów: 45

Sortuj według:
Strona 1 z 1
HILARY - Pas do pończoch i Podwiązki - red AIMEE WASPEE - Pas do pończoch i Podwiązki - red SUPERBOOST - Pas do pończoch i Podwiązki - white LAURA SUSPENDER - Pas do pończoch i Podwiązki - black JANE - Pas do pończoch i Podwiązki - black MARIONA - Pas do pończoch i Podwiązki - red ANNA - GARTERBELT - Pas do pończoch i Podwiązki - red PLEASURE - Pas do pończoch i Podwiązki - black PAOLA - Pas do pończoch i Podwiązki - black BELLE DE JOUR - Pas do pończoch i Podwiązki - schwarz SCARLETT STRAPSGÜRTEL - Pas do pończoch i Podwiązki - red DOROTHY - Pas do pończoch i Podwiązki - black PULSE - Pas do pończoch i Podwiązki - black BELLE DE JOUR - Pas do pończoch i Podwiązki - elfenbein SPOTLIGHT - Pas do pończoch i Podwiązki - silk white Pas do pończoch i Podwiązki - champagne/black ANNA - GARTERBELT - Pas do pończoch i Podwiązki - white CAMILA GUIPURE MOTIF SUSPENDER BRIEF - Pas do pończoch i Podwiązki - green ORNAMENTAL - Pas do pończoch i Podwiązki - schwarz ANNA - GARTERBELT - Pas do pończoch i Podwiązki - black CELESTE - Pas do pończoch i Podwiązki - naturel

Nadeszła epoka wygodnych rajstop i prostej bawełnianej bielizny, a nowoczesność odesłała kunsztowny styl buduaru do lamusa. Ale projektanci nie poddają się, ponieważ wiele kobiet nadal docenia pasy do pończoch i podwiązki. Ta bieliźniana elita pasuje zmysłowym, wykwintnym kobietom lub takim, które chcą podkreślić swój niecodzienny nastrój lub wydarzenie. Pasy do pończoch i podwiązki potrafią docenić panie, które wiedzą, że to, co ukryte pod ubraniem i niewidzialne, potrafi zmienić nasz nastrój, a tym samym wygląd. Nowoczesna odsłona tradycyjnej bielizny to kwintesencja kobiecości i zarazem wielka wygoda. Nosząc pasy do pończoch i podwiązki, nawiązujesz do wielkich tradycji bieliźnianej arystokratycznej mody, ale też zapewne z zaskoczeniem okryjesz, że ta pozornie staromodna bielizna jest niesłychanie współczesna i może być oazą kobiecości w Twojej szafie.

Ukryta elegancja na wyjątkowe okazje - pasy do pończoch i podwiązki na Zalando.pl

Kobiety, które noszą pasy do pończoch i podwiązki, zwykle zaliczają się do jednej z dwóch grup. Pierwsza to panie, które gustują w takiej właśnie bieliźnie, a koronki, pończochy i gorsety to ich żywioł. Są to osoby, których nie trzeba przekonywać o zaletach gustownej bielizny i jej wpływie na dobre, wyjątkowe samopoczucie. Druga grupa, być może liczniejsza, to panie, które po pasy do pończoch i podwiązki sięgają na specjalne okazje. Jest to bielizna szczególnie popularna w modzie ślubnej i poślubnej, ponieważ pod wymarzoną suknią ślubną po prostu nie wypada mieć na sobie czegoś mniej szlachetnego. Pończochy i podwiązki na pewno skrywają się również pod sukniami wieczorowymi, balowymi, studniówkowymi. Na Zalando.pl znajdą coś dla siebie zarówno osoby doświadczone w wyborze bielizny tego typu, jak i te, które jeszcze nie wiedzą, że uwielbiają ją nosić. Bez względu na to, na jaką okazję poszukujesz kunsztownej bielizny, pamiętaj, że jest po prostu atrybutem eleganckiej, świadomej kobiety z temperamentem.

Spodoba Ci się także

Biustonosz push up

Biustonosz balkonetka

Biustonosz sportowy

Body

Gorsety

Kompetentna obsługa klienta

Wybierz z ogromnego asortymentu top marek dostępnych w Zalando. Złóż zamówienie i skorzystaj z błyskawicznej oraz darmowej dostawy.

Co więcej, gwarantujemy Ci możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego artykułu w ciągu 100 dni bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta dostępnym pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.