Liczba produktów: 10

Jeżeli lubisz muzykę rock i punk, to prawdopodobnie słyszałaś o Vivienne Westwood i jej kolekcjach ubrań. A może nawet znasz i cenisz sukienki z Vivienne Westwood Anglomania? Te niezwykłe projekty od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, nie tylko w Wielkiej Brytanii, skąd pochodzi projektantka.

Vivienne Westwood - ikona niezależnych kobiet

Vivienne Westwood nie trzeba nikomu przedstawiać. Wieloletnia partnerka życiowa Malcolma McLarena, menadżera zespołu Sex Pistols, zasłynęła swymi ekscentrycznymi projektami ubrań, w tam także oryginalnymi sukienkami. Jej wygląd, odwaga w modzie i bezkompromisowość fryzur wciąż świadczą o jej niepowtarzalnym stylu. Jest to mieszanka oryginalnej zadziorności z rockowym pazurem. Takie też są sukienki z Vivienne Westwood Anglomania - linii ubrań, w której znajdziesz projekty nieco bardziej wytworne. Charakterystyczne, nieregularne kształty i zaskakujące wykończenia ubrań, cięcia i paski - to rozwiązania, które wizjonerka proponuje także w kolekcjach sukienek. Ich szyk i elegancja nie pozostawiają wątpliwości - kobieta, która je nosi, jest dobrze ubrana, pewna siebie i niezależna.

Sukienki z Vivienne Westwood Anglomania - zabłyśnij i daj się zobaczyć!

Wybierz nowoczesne sukienki z Vivienne Westwood Anglomania, jeśli chcesz niebanalnie wyglądać na przyjęciu lub spotkaniu z przyjaciółmi. Linia Anglomania jest doskonałym przykładem angielskiej klasyki podanej w atrakcyjnym, nieco gwiazdorskim stylu. To propozycje, które będą pasowały do oryginalnych butów, kolorowych i na wysokiej koturnie. Możesz też łączyć suknie z dodatkami skórzanymi, zwłaszcza tymi z ćwiekami lub metalowymi akcentami. Do sukienek tej marki będą też znakomicie współgrały botki z cholewkami, również modele na obcasach. Sukienki z Vivienne Westwood Anglomania zachwycą te kobiety, które lubią błyszczeć - wiele modeli uszytych jest z lśniących tkanin, a niektóre mają efektowne wiązania w talii, które w sposób wyjątkowo zalotny podkreślają zalety sylwetki. Pomysły Westwood odznaczają się też wyrazistymi kolorami - w kolekcjach królują mocne czerwienie i klasyczna czerń. Zdecyduj się na sukienkę tej marki i pokaż światu swój niepowtarzalny styl.