W ciąży powinnaś wymienić swoją garderobę na ubrania komfortowe, bez problemu mieszczące rosnący brzuszek - co nie znaczy, że nijakie i staromodne. Swetry i bluzy damskie z bellybutton udowadniają, że przez te dziewięć miesięcy możesz czuć się kobieco jak nigdy.

Bellybutton: wierzymy w matki i dzieci

Dlaczego ufamy, że ubrania bellybutton najlepiej odpowiadają potrzebom kobiet ciężarnych? Wszystkie z założycielek firmy są matkami kilkorga dzieci, zatem w stanie błogosławionym znajdowały się co najmniej dwa lata i trzy miesiące. To dostateczny okres na poznanie wszystkich cieni i blasków modowej oferty dla ciężarnych, która dla nich okazała się być niewystarczająca. Sześć przedsiębiorczych kobiet postanowiło zatem założyć własną markę. Jej projektanci zamieszkują największe miasta świata, by podglądać modę uliczną, a najnowsze trendy przenosić na ubrania, m.in. swetry i bluzy damskie z bellybutton. Bellybutton to wysokiej jakości odzież dla kobiet ciężarnych, ale również modne ubrania dla dzieci oraz środki pielęgnacyjne dla mam i ich pociech.

Swetry i bluzy damskie z bellybutton - modnie w ciąży!

W ciąży prawdopodobnie najlepiej czujesz się w tunikach, legginsach i luźnych sukienkach. Swetry i bluzy damskie z bellybutton będą doskonałym uzupełnieniem powyższych elementów garderoby. W chłodniejsze dni ogrzeją, a przy tym nadadzą twojej stylizacji oryginalności. Sportowe bluzy z bellybutton zakładaj na co dzień: na zakupy, na spacer lub na zajęcia jogi dla ciężarnych. Możesz zestawiać je z dopasowanymi spodniami i legginsami, a całości dopełnią wygodne adidasy. Szukasz eleganckich ubrań ciążowych, które będziesz mogła założyć do pracy czy na spotkanie biznesowe? Swetry z bellybutton dobrze wyglądają w połączeniach z klasycznymi spódnicami mini lub do kolan oraz wygodnymi bluzeczkami w jednolitym kolorze. Swetry i bluzy damskie z bellybutton sprawią, że również w ciąży będziesz podążać za najnowszymi trendami w modzie, a na ulicy nie pozostaniesz niezauważona. O renomie marki niech świadczy fakt, iż w ciąży z ubrań bellybutton korzystała sama Claudia Schiffer!