Odzież

Swetry i bluzy damskie z Boob

Filtr (1)

1 Produktów

Wygodne, nie krępują ruchów, przyjemne dla skóry i funkcjonalne - takie są ubrania marki Boob, zwłaszcza ciepłe swetry i bluzy damskie z Boob. Marka proponuje kobietom w ciąży i przyszłym matkom to, co w tym ważnym okresie jest najcenniejsze - komfort. A dzięki temu, że ubrania są dobrze skrojone i mają odpowiednio dobrane kolory, są także modne.

Boob - dla ciężarnej i dla matki karmiącej

Czas oczekiwania na dziecko to piękny, choć czasem trudny okres w życiu kobiety, a także jej najbliższych. Zmieniające się ciało wymaga szczególnego traktowania i opieki. Dbanie o to, by powiększający się brzuch był dobrze podtrzymywany przez specjalną bieliznę i bluzki, to zadanie którego realizacji podejmuje się z powodzeniem marka Boob. W jej kolekcjach znajdziemy więc specjalne bluzy i bluzki, które posiadają wygodne marszczenia ulokowane pod biustem, dzięki czemu w bluzce zmieści się brzuch o różnych rozmiarach. Bluzki te polecane są nie tylko kobietom w ciąży, ale także matkom karmiącym swoje dziecko piersią. Bluzki mają specjalne otwory ulokowane pod piersiami, dzięki czemu karmienie stać może się łatwiejsze. Swetry i bluzy damskie z Boob przeznaczone dla kobiet w ciąży i mam karmiących, wykonane są z dobrej jakości bawełnianej tkaniny. Niektóre modele mają kaptur lub praktyczne kieszonki na rękawach.

Swetry i bluzy damskie z Boob - ekologiczne i wygodne

Marka Boob dba o zrównoważony rozwój, dlatego podczas produkcji swoich ubrań i bielizny zwraca uwagę na ekologię i humanitarne traktowanie osób dla niej pracujących. Swetry i bluzy damskie z Boob szyte są ze starannością i uwagą. Ich delikatnie sportowy fason pozwala czuć się w nich wygodnie i swobodnie. Można je zakładać zarówno do spodni, komfortowych legginsów, jak i spódnic ciążowych. Niektóre modele, zwłaszcza te z domieszką elastanu, dobrze będą prezentowały się z każdym sportowym elementem, tworząc w połączeniu z nią swobodną stylizację. Swetry i bluzy damskie z Boob szczególnie dobrze komponują się z dżinsem - w połączeniu z klasyczną kurtką dżinsową i dopasowanymi spodniami podkreślą smukłość sylwetki i uwydatnią zaokrąglający się brzuszek.