Mężczyźni

Odzież męska z Columbia

Filtr (1)

77 Produktów

Odzież męska z Columbia jest szczególnie ceniona przez mężczyzn spędzających swój wolny czas na świeżym powietrzu. Nowatorskie technologie, świetna jakość oraz interesujący design ubrań tej marki przyciągają uwagę coraz to nowych klientów.

Blisko natury bez niepotrzebnych przygód

Amerykańska marka przyczyniła się do szeregu ważnych udoskonaleń w odzieży outdoorowej. Jeśli zatem szukasz kurtki chroniącej przed deszczem, a także odpornej na zabrudzenia, zwróć uwagę na modele brandu Columbia. Wśród zaprezentowanych tu ubrań znajdziesz idealne na letnie miesiące, pozbawione ocieplenia kurtki softshell z elastycznymi mankietami, a także wiatro- i wodoszczelne modele hardshell. Dzięki opatentowanej technologii Omni-Tech kurtki te świetnie chronią przed zmianami atmosferycznymi. Z kolei na wycieczkę w upalny dzień warto założyć ubrania, w których wykorzystano technologię Omni-Shade, pozwalającą uniknąć poparzeń słonecznych.

Odzież męska z Columbia - o krok bliżej do sukcesu

Choć większość ubrań tej marki jest monochromatyczna, to znaleźć tu można także modne wzory. Spodobają się one wielbicielom stylu militarnego i będą się świetnie komponować z gładkimi materiałami w kolorze ziemi, a także z czernią czy szarością. Jeśli nawet w czasie pieszych wycieczek z dala od miejskiego zgiełku chcesz wyglądać elegancko, pomyśl o jasnej koszuli Columbia z wykładanym kołnierzem. Warto ją zestawiać z szybkoschnącymi spodniami materiałowymi lub z szortami wyposażonymi w praktyczne kieszenie przy nogawce. Lubisz nosić bojówki? Modele z Columbia uszyte są z szybkoschnącego materiału i tak jak niektóre kurtki, powstały z wykorzystaniem technologii opatentowanych przez amerykańską markę. Do bojówek świetnie będzie pasować odzież męska z Columbia - odpowiednia okaże się na przykład koszulka polo albo T-shirt, na który możesz nałożyć dwukolorową kurtkę hardshell.