Dodatki inne niż wszystkie - tak można by chyba najkrócej zdefiniować plecaki, torby i walizki sygnowane logo Osprey. Twórcy tej marki od początku jej istnienia przykładali szczególną uwagę do innowacyjnych fasonów oraz indywidualnie zaprojektowanych modeli.

Projekty o bogatej historii

O tym, jak oryginalne są projekty brandu Osprey, świadczy choćby fakt, że jego założyciele przy tworzeniu kolekcji outdoorowych plecaków współpracują z Indianami Navajo, którzy jak mało kto wiedzą, jak wymagające jest spędzanie długich godzin w terenie. Zaowocowało to dodatkowymi udoskonaleniami w funkcjonalności i stworzeniem takich plecaków, które nie obciążają zanadto kręgosłupa. Walizki i plecaki Osprey są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów i fanów sportów outdoorowych, jak i dla wszystkich osób, które nade wszystko cenią sobie komfort, prostotę i ergonomię, także w dziedzinie fashion. Jednolita kolorystyka sprawia, że każdy element kolekcji wygląda stylowo i kipi sportową elegancją. To właśnie dzięki tej dbałości o stronę wizualną torby i plecaki tego brandu nadają się nie tylko na górski szlak, ale również na spacer po miejskim parku. Walizki na kółkach są za to najlepszym rozwiązaniem podczas krótkiego wypadu lub weekendowego city-breaku.

Osprey - innowacyjność, kreatywność i ciekawość świata

Czym jeszcze wyróżniają się propozycje tego kalifornijskiego brandu? Wszystkie modele charakteryzują się perfekcyjnie dopracowanym designem, gdzie priorytetem jest nie tylko estetyka, ale także komfort noszenia. Dużym udogodnieniem jest system AntiGravity, dzięki któremu waga plecaka rozkłada się równomiernie na wiele mięśni ciała, nie obciążając pleców. Walizki i torby mają poręczne i mocne uchwyty, a plecaki pas piersiowy i biodrowy oraz wyściełane, wygodne szelki. Każdy dodatek brandu jest wykonany z materiałów najlepszej jakości, między innymi meshu i nylonu. Tkaniny, z których są uszyte walizki i torby, odznaczają się także dużą trwałością i wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Choć modele Osprey można zaliczyć do sportowych, wyróżniają się one stonowanym i dyskretnym wyglądem, dlatego torby i plecaki z tego studia są świetnym pomysłem na co dzień, zwłaszcza jeśli cenisz sobie swobodę i bezpretensjonalność.