Katalog z Peuterey

Filtr (1)

Liczba produktów: 27

Twórcy włoskiej marki Peuterey, która narodziła się w 2002 roku, od początku deklarowali, że ubrania wierzchnie, takie jak kurtki, płaszcze czy bezrękawniki lansowane przez ich studio, mają przede wszystkim sprzyjać podróżom i być przydatne podczas uprawiania aktywności outdoorowych. Swój cel osiągnęli w stu procentach, a ich projekty wyróżniają się niebanalnym stylem sportowy, który jest całkowicie ponadczasowy i niezwykle funkcjonalny.

Klasyczne fasony i niezawodna wygoda

Od samego momentu powstania założyciele brandu stanowczo odcinali się od mody niefunkcjonalnej, która istnieje jedynie na pokaz. Dlatego też w tych projektach liczy się przede wszystkim swoboda i komfortowe fasony, które po prostu chce się nosić. Projekty z tej włoskiej pracowni są też na tyle uniwersalne, że mogą podobać się każdemu. Co więcej, nie ma w nich miejsca na jakąkolwiek sztuczność. Może właśnie dzięki temu kurtki i płaszcze brandu przypadną do gustu szczególnie tym osobom, które pragną zawsze być sobą i czuć się dobrze w swojej skórze.

Peuterey - sportowy styl tworzony z pasji do mody

Każdy projekt uderza swoją prostotą, nienagannym krojem i oszczędnością dodatków, gdyż - jak twierdzą designerzy brandu - ubrania uszyte z duszą i miłością świadczą dziś o prawdziwym wyrafinowaniu. Kolekcje obejmują ubrania na wszystkie pory roku: od koszulek polo i lekkich kurtek przejściowych po kurtki i płaszcze puchowe przygotowane na ekstremalne temperatury. W modelach dla mężczyzn dominuje chłodna, szaro-granatowa kolorystyka, podczas gdy w propozycjach dedykowanych kobietom znajdziesz więcej ciepłych pasteli. Ubrania sygnowane tym rozpoznawalnym włoskim logo będą świetnym uzupełnieniem twoich outdoorowych stylizacji, ale możesz je również z powodzeniem wkomponować w typowo miejskie outfity. W tym właśnie tkwi siła modeli Peuterey - ich bezpretensjonalność oraz nowoczesny urban chic tworzą idealne zestawienie.