Sprzęt

Sprzęt piłkarski

Rodzaj sportu
Cena
32
32
648
648

Artykułów: 43

Sortuj według:
Strona 1 z 1
ELIMINATORSOFT - Rękawice bramkarskie - lite fluo yellow/griffin grey/white ACE REPLIQUE - Rękawice bramkarskie - blue/cblack/white ACE REPLIQUE - Rękawice bramkarskie - blue/cblack/white GHOST PRO - Nagolenniki - silver metallic/white/black GHOST - Nagolenniki - black/white/red FC SCHALKE 04 - Skarpetogetry - boblue/white EVOSPEED 3.5 - Rękawice bramkarskie - safety yellow/green gecko/black EVOPOWER GRIP 3.3 - Rękawice bramkarskie - green gecko/puma black/puma white ACE TRAINING - Rękawice bramkarskie - solar yellow/black/onix EVOPOWER GRIP 2.3 - Rękawice bramkarskie - ultra yellow/orange clown fish/black TEC LITE HARDGROUND 4.0 - Rękawice bramkarskie - blue/neon yellow EVOPOWER GRIP 4.3 - Rękawice bramkarskie - green gecko/black/white ACE TRAINING - Rękawice bramkarskie - blue/black/white EVOPOWER GRIP 4.3 - Rękawice bramkarskie - puma white/blue yonder/shocking orange EVOPOWER GRIP 3.3 - Rękawice bramkarskie - puma black/red blast/puma white ACE REPLIQUE - Rękawice bramkarskie - solar yellow/black/onix EVOSPEED 5.5 - Rękawice bramkarskie - ultra yellow/orange clown fish/black EVOSPEED 3.5 - Nagolenniki - safety yellow/green gecko/black EVOSPEED 5.5 - Rękawice bramkarskie - puma black/red blast/puma white

Najpopularniejsza na całym globie gra zespołowa, jaką bez wątpienia jest piłka nożna, wciąż w wielu męskich głowach znaczy więcej niż inne rozrywki, przyjemności czy nawet obowiązki. Stąd i oferta Zalando - sprzęt piłkarski dla mężczyzn w promocji. Skąd więc fenomen gry, w której dwie drużyny biegają po trawiastym boisku, próbując przy okazji przechytrzyć nie tylko przeciwników, ale i czasem też sędziego? W XIX wieku w pochłoniętej rewolucją przemysłową Wielkiej Brytanii zaczęto interesować się ruchem rozumianym jako aktywność fizyczna. I tak w szkołach publicznych powstałą idea sportu, który nie tylko mógłby wpłynąć na kondycję fizyczną, ale i mógłby dać zalążek i wspólnoty, i rywalizacji. Tak w skrócie przedstawia się historia narodzin dwóch dyscyplin sportowych z piłką w roli głównej. Jedną z dyscyplin było rugby, drugą zaś piłka nożna. Dziś ta pierwsza cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza w krajach anglosaskich, natomiast piłka nożna zawładnęła męską częścią populacji na wszystkich zamieszkałych kontynentach.

Sprzęt piłkarski dla mężczyzn w promocji Zalando - boiskowy szyk

Jeżeli należysz do osób, które kochają nie tylko tę piłkę nożną widzianą z ekranu telewizora, to oferta przygotowana przez Zalando jest właśnie dla Ciebie. Sprzęt piłkarski dla mężczyzn w promocji to wiele produktów, które sprawdzą się podczas gry na boisku i na hali. Bramkarzy zainteresują rękawice renomowanych marek Reusch czy Uhlsport, zawodników z pola zainteresują getry bądź ochraniacze. Oferta Zalando - to przepustka do amatorskiego grania na boiskach trawiastych, tych ze sztuczną murawą i na hali. Także powinna zainteresować zawodowców, gdyż oferowane produkty odznaczają się wysoką jakością, którą gwarantują znane i cenione przez branżę piłkarską marki. Popularność piłki nożnej wynika między innymi z faktu, że jest to dyscyplina, którą można uprawiać niemal wszędzie, w każdych warunkach i w rozmaitych wariantach osobowych. Także aby zagrać z kumplami z pracy czy tymi ze studiów, nie trzeba zebrać dwudziestu kilku osób. Wystarczą: kilku zapaleńców, piłka i coś jeszcze, czyli sprzęt piłkarski dla mężczyzn - w promocji na Zalando.pl.