Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Filtr1

POC
Katalog

Liczba produktów: 92

Narciarstwo to twoja pasja? Świetnie się składa! Szwedzka marka POC, projektująca perfekcyjnie wykonane dodatki dla narciarzy takie jak kaski, ochraniacze i gogle, zadba o twoje bezpieczeństwo i niepowtarzalny styl na stoku przez wiele sezonów.

Innowacje i najnowsze technologie

Twórcy marki postawili sobie trzy cele: bezpieczeństwo, innowację i rozwój. To wszystko łączy się w studio projektowym brandu, POC Lab, gdzie designerzy marki rozwijają najnowsze narciarskie technologie, zgodne z aktualnymi tendencjami na rynku i w pełni harmonijne ze środowiskiem naturalnym. Dodatki narciarskie POC pomogą ci poczuć się jeszcze pewniej w czasie szusowania na stoku. Do tworzenia każdej kolekcji używa się najlepszych materiałów - takich, które są używane przez profesjonalnych sportowców oraz są standardem na tak prestiżowych imprezach sportowych jak Igrzyska Olimpijskie lub zawody World Cup.

POC - dodatki niezbędne na stoku

To, co wyróżnia produkty brandu POC, to ich wielka wytrzymałość oraz odpowiednie przystosowanie do każdej grupy wiekowej. Przy wyborze gogli warto zwrócić uwagę na to, czy przylegają one do twarzy całą swoją powierzchnią. Kluczowa jest również widoczność, nawet w trudniejszych warunkach pogodowych i w pełnym słońcu. Jednolite i dyskretne ochraniacze bez trudu zmieszczą się pod ubraniem. Należy je dobrać pod kątem rozmiaru oraz stylu jazdy. Kaski stają się już na stokach powszechnie stosowanym standardem, nie tylko wśród dzieci. W ich przypadku warto zwrócić uwagę na funkcjonalność zapięcia pod szyją. Co więcej, wszystkie te akcesoria na pewno będą pasować do twojego sportowego outfitu. Jeśli do tych wszystkich parametrów dodamy nienaganną estetykę, otrzymamy projekty, które są prawdziwym narciarskim must-have każdego sezonu.