Katalog z Polar

Marka
Rodzaj sportu
Cena
Kolor
Rabat
2 Produktów
Sortuj według:

Polar to zaawansowane zegarki i pulsometry, dzięki którym twój trening zyska nową jakość. Efektywny trening to klucz do sportowego sukcesu. Oprócz doskonałego przygotowania technicznego warto zatroszczyć się o sprzęt, który pozwoli łatwo i szybko przeanalizować wyniki intensywnego wysiłku.

Sprawdzone rozwiązania dla sportowców

Historia fińskiej marki Polar sięga lat 70. ubiegłego wieku. Wówczas założyciele marki podjęli wyzwanie opracowania nowego produktu, który oprócz funkcji zegarka mógłby także monitorować pracę serca. Cel był prosty: bezprzewodowy sprzęt, którego można używać podczas profesjonalnego uprawiania sportu. Po kilkunastu latach prac na rynek trafił pierwszy innowacyjny model zegarka wyposażony w taką funkcję. Od tego czasu brand konsekwentnie się rozwija, specjalizując się w produkcji urządzeń umożliwiających szybką analizę danych pozyskanych podczas uprawiania sportu. Marka stworzyła szeroką gamę zegarków odpowiednich zarówno dla zawodowców, jak i amatorów pragnących efektywniej trenować. Dzięki dokładnym pomiarom sprzęt Polar pozwala na lepsze planowanie treningów. Urządzenia precyzyjnie mierzą ruchy pod względem jakości oraz ilości. Tę funkcję doceniają w szczególności biegacze i osoby uprawiające trekking.

Zaawansowana technologia zamknięta w minimalistycznym designie zegarków Polar

Od początku istnienia marka wyróżniała się na tle innych producentów sportowych zegarków, które wskazywały głównie datę i godzinę. Z upływem czasu brand stał się prawdziwym ekspertem, tworząc urządzenia zasługujące na miano minikomputera. Czego możesz się spodziewać po zaawansowanym sprzęcie Polar? Przede wszystkim wyższego poziomu planowania programu treningowego. Urządzenie przechowuje wyniki, umożliwia używanie systemu GPS, a także pozwala na przesyłanie danych do komputera, by jeszcze lepiej przeanalizować efekty treningu. Oprócz najnowocześniejszej technologii zegarki brandu wyposażono także w ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie musisz również obawiać się zniszczenia sprzętu pod wpływem wody czy wstrząsów. Poza aspektami funkcjonalnymi zegarki Polar zwracają uwagę futurystycznym designem, który pasuje do wielu sportowych strojów. Co więcej, możesz samodzielnie wymienić pasek na model w innym kolorze.

Ciekawe kombinacje