Katalog

Ulubione filtry

Feeria uroczych barw, zabawne zdobienia, które wywołują uśmiech na twarzy każdego malucha, ale przede wszystkim najwyższa jakość - projekty marki POLOLO powstają po to, by dbać o komfort i bezpieczeństwo dziecka. Pochodzące z katalogu niemieckiego brandu obuwie dla najmłodszych spełnia oczekiwania najbardziej wymagających rodziców.

Doskonałe wsparcie dla dziecięcych stóp

Filozofia marki POLOLO opiera się na precyzji ręcznego szycia, konstrukcji idealnie dostosowanej do wieku i aktywności dziecka oraz fenomenalnym designie. Niemiecki brand od prawie piętnastu lat tworzy świetnie zaprojektowane buty, które towarzyszą maluchom podczas raczkowania oraz nauki chodzenia. Design marki zachwyca kontrastowymi połączeniami ciepłych barw i urokiem ozdobnych aplikacji. Powodem, dzięki któremu rodzice z całego świata wybierają buty POLOLO, jest nie tylko prześliczne wzornictwo. Obuwie wykonywane jest z miękkiej jagnięcej skóry Nappa, która zapewnia utrzymanie stałej wewnętrznej temperatury niezależnie od pory roku. Odpowiednio wyprofilowane modele chronią przed urazami, co jest szczególnie ważne w okresie wzmożonej ruchliwości maluszków. Konstrukcja każdej pary butów gwarantuje swobodną pracę stóp oraz ich prawidłowy rozwój. Nie bez znaczenia dla rodziców, którzy mają na uwadze ochronę naturalnego środowiska, jest fakt, że marka POLOLO opiera swoją produkcję na działaniach proekologicznych.

POLOLO - maksymalna wygoda w świetnym stylu

Buty z logotypem POLOLO zapewniają swobodę poruszania się, doskonałą stabilność i optymalny komfort termiczny. Jagnięce skóry są farbowane roślinnymi barwnikami, dzięki czemu obuwie jest antyalergiczne, odporne na uszkodzenia, ale także biodegradowalne. W kolekcjach brandu można znaleźć ogromną różnorodność fasonów, które doskonale wpisują się we wszystkie codzienne okazje. Wsuwane obuwie do raczkowania, wiązane modele idealne podczas stawiania pierwszych kroków, komfortowe i modne śniegowce, stabilne balerinki z wygodnym zapięciem na rzep - każda para cieszy oko jedyną w swoim rodzaju estetyką, gwarantując jednocześnie niezrównaną wygodę. Miękkie obuwie w pastelowych odcieniach zachwyci każdą małą księżniczkę. Sznurowany model w sportowym stylu świetnie zaprezentuje się na stopach energicznego malucha, gwarantując komfort wielogodzinnej, beztroskiej zabawy. Urocze śniegowce sprawdzą się w mroźne dni, w drodze do przedszkola czy podczas saneczkowych uciech. Niemiecka solidność, fenomenalny design, dbałość o prawidłowy rozwój stóp, proekologiczne działania - marka POLOLO to idealny wybór dla świadomych rodziców, którzy chcą zapewnić dziecku to, co najlepsze.