Katalog z Ridgebake

Marka
Cena
58
58
169
169

Artykułów: 2

Sortuj według:
Strona 1 z 1

Ridgebake to marka kierująca swoje propozycje do osób, które nawet w XXI wieku chcą być eksploratorami, odkrywcami i nieustannie wyruszać po kolejne przygody. Aby sprostać oczekiwaniom swoich odbiorców, niemiecki brand tworzy profesjonalne i stylowe plecaki oraz torby dla kobiet i mężczyzn.

Na styku kultury, tradycji, mody i funkcjonalności

Wrażliwość na otaczający świat oraz nieustanny rozwój wiedzy technologicznej to dwa czynniki, które stoją u podstaw praktycznych i wyjątkowych projektów. Designerzy Ridgebake to prawdziwi pasjonaci, którzy inspirują się kulturą, tradycjami, a także tworzą własne wersje najciekawszych trendów. Ich plecaki cechują się prostym designem, w którym główną rolę odgrywają kolory. Stłumione odcienie zieleni, intensywnie niebieskie barwy, pastelowe akcesoria czy wyraziste czarne lub szare plecaki - niezależnie od tego, czy preferujesz styl retro, czy nowoczesne kroje, z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Ridgebake - styl i wygoda na szlaku

Modne stylizacje to nie tylko domena wielkiego miasta. Stylowym można być na szlaku, na spacerze, w biurze czy w każdej innej sytuacji. Pomogą w tym plecaki i torby Ridgebake. Do pracy czy na zajęcia najlepsze będą proste modele średniej wielkości z dużą kieszenią wewnętrzną oraz dodatkowymi skrytkami na drobiazgi. Większość akcesoriów jest uszyta z bawełny lub poliestru. Tkaniny zapewniają ochronę przed lekkim deszczem. Jednak dłuższa wyprawa wymaga specjalnego sprzętu, dlatego przydadzą się profesjonalne plecaki z nieprzemakalnej cordury. Zostały wyposażone w dodatkowe paski, troki oraz regulowane ramiączka i wyprofilowane plecy. Zapewnią komfort i odciążą kręgosłup podczas długiej wędrówki. Miejskie plecaki dobrze wyglądają z jeansami oraz kardiganem. Turystyczne modele łącz z chinosami lub szortami, w chłodniejsze dni przyda się też ciepła bluza.