Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
BEAUTY20X
Przyjazność środowisku
  • Rituals - THE RITUAL OF HAMMAM FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF HAMMAM FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -

THE RITUAL OF HAMMAM FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń

99,00 złw tym VAT
230 ml
truck
w ciągu 2-5 dni roboczych
Przesyłka standardowa

O produkcie
Naturalny i stylowy sposób na zapach w Twoim domu – patyczki zapachowe oparte o orzeźwiające składniki: eukaliptus i rozmaryn. Aromatyczny i rewitalizujący zapach tych patyczków do dyfuzora idealnie sprawdzi się w całym domu: od salonu po łazienkę, kuchnię i toaletę. Nasza rada: aby uzyskać bardziej intensywny zapach, połącz patyczki zapachowe ze świecą zapachową Ritual of Hammam. Wystarczy na około trzy miesiące
Zastosowanie
Ułóż patyczki w butelce. Nie obracaj patyczków, gdyż może to skrócić ich żywotność. Aby utrzymać zapach na dłużej, po zużyciu buteleczki skorzystaj z opakowania uzupełniającego.
Szczegóły produktu
Uwaga: NIEBEZPIECZEŃSTWO: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody/ mydło. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym. Unikać kontaktu zapachu z meblami, skórą i powierzchniami wykonanymi z wykończonego drewna. W przypadku rozlania płyn należy natychmiast wytrzeć. ZAWIERA: Linalool, Eucalyptol, Citronellol, 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Limonene, Pentadecalactone, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, Heliotropine, Beta-Pinenes, Alpha-Isomethyl Ionone.
Volume: 230 ml
Numer produktu: RIG34I004-S11

Substancje aktywne
Fresh Eucalyptus
Wszystkie składniki
Składniki: LINALOOL, EUCALYPTOL, CITRONELLOL, 4-TERT-BUTYLCYCLOHEXYL ACETATE, LIMONENE, PENTADECALACTONE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, GERANIOL, HELIOTROPINE, BETA-PINENES, ALPHA-ISOMETHYL IONONE

Ten produkt spełnia poniższe kryteria zrównoważonego rozwoju:
Przyjazność lasom
Dla bardziej zielonej planety: ten produkt wspiera ochronę lasów, wykorzystując w 100% drewno lub papier z certyfikatem FSC lub olej palmowy ze źródeł zarządzanych w 100% w sposób zrównoważony.
To tylko jeden z elementów układanki. Żeby dowiedzieć się więcej na ten temat, przejdź do naszej strony o zrównoważonym rozwoju w modzie.
Rituals
opinii (0)

Podobne produkty
Co powiesz na…?

Przesuń dalej karuzelę produktówPrzesuń wstecz karuzelę produktów

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

*Polityka kodów rabatowych chevron-down