Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Premium
Przyjazność środowisku
  • Rituals - THE RITUAL OF KARMA REFILL FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -
  • Rituals - THE RITUAL OF KARMA REFILL FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - -

THE RITUAL OF KARMA REFILL FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń

109,00 złw tym VAT
250 ml
truck
2-5 dni roboczegratis
Przesyłka standardowa
box-transitBezpłatna dostawa
returnsZwroty

O produkcie
Dobro wysłane w świat powraca: wybierz opcję opakowań uzupełniających do patyczków zapachowych. Butelka wykonana jest ze szkła nadającego się do recyklingu, a wewnątrz kryje ten sam zapach lotosu i białej herbaty, który znasz i uwielbiasz. W przypadku każdej nowej butelki należy korzystać z nowych patyczków. Swoim ulubionym zapachem możesz cieszyć się do 3 miesięcy.
Zastosowanie
Napełnij pustą buteleczkę zapachem w opakowaniu uzupełniającym. Do buteleczki włóż nowe patyczki. Umyj ręce, jeśli miały kontakt z płynem. Nie ma potrzeby odwracania patyczków.
Szczegóły produktu
Uwaga: NIEBEZPIECZEŃSTWO: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Pojemnik należy usunąć do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Unikaj kontaktu zapachu z meblami, skórą lub wykończonymi powierzchniami drewnianymi. W przypadku rozlania płynu natychmiast wyczyść.
Konsystencja: Płyn
Volume: 250 ml
Numer produktu: RIG34I00V-S11

Substancje aktywne
Holy Lotus, White Tea
Wszystkie składniki
Składniki: (E)-2-Methoxy-4-(Prop-1-Enyl) Phenol

Ten produkt spełnia poniższe kryteria zrównoważonego rozwoju:
Mniej opakowań
Z recyklingu lub wielokrotnego użytku: opakowanie tego produktu jest wykonane w minimum 50% z materiałów pochodzących z recyklingu lub zostało specjalnie zaprojektowane do ponownego napełnienia lub wykorzystania. To dla nas ważne.
To tylko jeden z elementów układanki. Żeby dowiedzieć się więcej na ten temat, przejdź do naszej strony o zrównoważonym rozwoju w modzie.
Rituals
opinii (0)

Wypróbuj także
Polecane dla Ciebie

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

*Polityka kodów rabatowych chevron-down