Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.
Przyjazność środowisku
  • Rituals - THE RITUAL OF SAKURA REFILL FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - /
  • Rituals - THE RITUAL OF SAKURA REFILL FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - /
  • Rituals - THE RITUAL OF SAKURA REFILL FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń - /

THE RITUAL OF SAKURA REFILL FRAGRANCE STICKS - Zapach do pomieszczeń

109,00 złw tym VAT
Ekstra rabat: 20% zniżki na ten i inne wybrane produkty z kodem MIKOLAJ20. Dotyczy zamówień powyżej 50 zł.Więcej produktów
Kolor: /

Artykuł wyprzedany

Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

O produkcie
Cudowny zapach z serii The Ritual of Sakura. Ten wkład wymienny należy stosować w połączeniu z dyfuzorami zapachowymi z serii The Ritual of Sakura. Ten produkt nie zawiera nowych patyczków zapachowych. Używane patyczki zapachowe można wykorzystać ponownie.
Zastosowanie
Wkład uzupełniający do pustego pojemnika na zapach. Umieść świeże patyczki zapachowe w butelce i umyj ręce, jeśli miały kontakt z płynem. Nie ma potrzeby obracania patyczków zapachowych.
Szczegóły produktu
Uwaga: NIEBEZPIECZEŃSTWO: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Zawartość/pojemnik usuwać do miejscu do tego przeznaczonym. Unikać kontaktu zapachu z meblami, skórą i powierzchniami wykonanymi z wykończonego drewna. W przypadku rozlania płyn należy natychmiast wytrzeć. ZAWIERA: Cedrol Methyl Ether, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Linalyl Acetate, Α-Methylcinnamaldehyde. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Konsystencja: Płyn
Volume: 250 ml
Numer produktu: RIG34I010-S11

Substancje aktywne
Mleko ryżowe
Wszystkie składniki
Składniki: Pentamethylheptenone, Isoeugenol, Linalool

Ten produkt spełnia poniższe kryteria zrównoważonego rozwoju:
Mniej opakowań
Z recyklingu lub wielokrotnego użytku: opakowanie tego produktu jest wykonane w minimum 50% z materiałów pochodzących z recyklingu lub zostało specjalnie zaprojektowane do ponownego napełnienia lub wykorzystania. To dla nas ważne.
To tylko jeden z elementów układanki. Żeby dowiedzieć się więcej na ten temat, przejdź do naszej strony o zrównoważonym rozwoju w modzie.
Rituals
opinii (1)
4.0/5
5
4
3
2
1

Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

Zarządzaj preferencjami

Co najbardziej Cię interesuje?

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.

*Polityka kodów rabatowych chevron-down