Powstała ponad 170 lat temu w Niemczech marka Roeckl Sports już od pierwszych chwil swojego istnienia zachwycała i zdumiewała. Początkowo była to niewielka firma, której powodzenie ściśle związane być miało z umiejętnościami jej założyciela - Jakuba Roeckla. Człowiek ten był mistrzem w swoim fachu, tworzył najwyższej jakości, nieprzeciętne wizualnie rękawiczki, którymi w tamtych czasach zachwycił się nawet sam Król Ludwik I. Od czasu kiedy wydał on zgodę na otwarcie w Monachium fabryki rękawiczek Roeckl nieustannie zdobywają uznanie i cieszą się popularnością zarówno wśród sportowców amatorów, ludzi uprawiających sport wyczynowo, jak i znanych na całym świecie profesjonalistów. Rękawiczki Roeckl Sports kreowane są w oparciu o najwyższe standardy, zgodnie z filozofią marki, wedle której celebrować i chronić należy to, co uznane, doskonałe, sprawdzające się i funkcjonalne, to zaś, co nie spełnia wymagań i oczekiwań - należy poprawiać. Asortyment marki jest niezwykle zróżnicowany stylistycznie, jak również pod względem przeznaczenia. Stanowią go perfekcyjnie dopracowane rękawiczki sportowe, sprawdzające się we wszystkich dyscyplinach oraz idealnie komponujące się z każdą swobodną, sportową stylizacją.

Roeckl Sports - maksymalna funkcjonalność dla prawdziwych pasjonatów

Produktami marki Roeckl Sports zachwycają się światowej sławy sportowcy z różnych dziedzin, dziś są one dostępne także dla Ciebie na Zalando.pl. Nie brak Ci energii do działania, pomysłów na siebie, zagospodarowanie wolnego czasu, realizowanie pasji? Oczekujesz innowacyjności harmonizującej z wieloletnią tradycją będącą gwarantem jakości, nieprzeciętności i praktyczności? Marka Roeckl Sports stworzona została z myślą o Tobie i to właśnie Tobie dedykowane są jej produkty. Uprawiasz narciarstwo, kolarstwo, jeździectwo? Zapewnij swoim dłoniom właściwą ochronę nieograniczającą czucia oraz stylowy, sportowy wygląd i ciesz się perfekcyjnym efektem. Rękawiczki marki Roeckl Sports są absolutną sportową perfekcją, pozwalającą czerpać satysfakcję ze sportu i idealnie dopracowanego wyglądu. Dzięki znakomitej różnorodności dopasujesz je bez trudu do każdego ubioru, narciarskiego kombinezonu zarówno damskiego, jak i męskiego, stroju jeździeckiego czy wybranego przez siebie ubioru rowerowego. Wykonane z dbałością i zgodnie z filozofią oraz przekazywanymi z pokolenia na pokolenie umiejętnościami założyciela, zwracają uwagę, urzeczywistniają komfort i stanowią oryginalny, perfekcyjnie komponujący się z indywidualnymi potrzebami dodatek sportowy.

Zobacz również

Sprzęt treningowy

Sprzęt piłkarski

Kije Nordic Walking

Karimaty izolacyjne

Skakanki

Kompetentna obsługa klienta

Łatwe i wygodne zakupy przez Internet z bezpłatną dostawą pod wskazany adres – to wszystko oferuje Ci już teraz sklep internetowy Zalando!

Gwarantujemy możliwość zwrotu produktu, który nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 100 dni od daty nabycia.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi kompetentni konsultanci są do Twojej dyspozycji pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.