Katalog z Sail Racing

Filtr (1)

Liczba produktów: 1

Futurystyczne rozwiązania i wygląd odzieży marki Sail Racing są rozpoznawane na pierwszy rzut oka. Ta topowa w branży odzieży outdoorowej marka powstała 7 lipca 1977 roku. Założyła ją grupa entuzjastów żeglarstwa wyczynowego i ekstremalnego w celu realizowania własnych pomysłów i pasji. Po dwudziestu latach firma została reaktywowana przez tą samą ekipę, ale z nowymi założeniami dotyczącymi polityki produkcyjnej. Od tej chwili marka słynie z innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań dla żeglarzy. Firma opracowała i opatentowała szereg najnowocześniejszych na świecie rozwiązań. Od specjalnej konstrukcji, samo uszczelniających się zamków błyskawicznych, poprzez akcesoria jak, na przykład: nadmuchiwane szelki do balastowania, pełniące jednocześnie funkcję kamizelki ratunkowej, aż do kombinezonów przeznaczonych do żeglarstwa polarnego. Marka Sail Racing jest prekursorem wprowadzania najnowszych zdobyczy techniki w swojej odzieży i akcesoriach, są to nie tylko najnowocześniejsze tkaniny, ale również specjalne membrany, czy elastyczne panele słoneczne, mogące naładować baterię telefonu lub tabletu.

Najwyższa jakość i styl marki Sail Racing już na Zalando.pl

W sklepie internetowym Zalando.pl znajdziesz szeroki wybór ekskluzywnej odzieży tej marki, testowanej w bardzo ekstremalnych warunkach, np.: przez ekspedycje polarne. Oczywiście w ofercie znajduje się również odzież dla amatorów żeglarstwa rekreacyjnego i sportowego stylu życia. Design wyrobów marki jest dziełem włoskich firm stylistycznych, nadąża lub nawet dyktuje nowe trendy w modzie outdoorowej. Nie jest przesadą, że nazwa Sail Racing to synonim najwyższej jakości, funkcjonalności, wygody i stylu. Jeśli lubisz modę typu outdoor, bez wahania wybierzesz wysokiej jakości koszulki polo lub wygodne, ciepłe i komfortowe bluzy. Przewiewne, wygodne, doskonale skrojone szorty sprawdzą się na wycieczce lub w czasie weekendowego żeglowania. Wybierając produkty marki Sail Racing możesz być pewien, że spełnią wszelkie oczekiwania i mile zaskoczą Cię swoją jakością.

Spodoba Ci się także

Obuwie trekkingowe

Sandały trekkingowe

Plecaki trekkingowe

T Shirt funkcjonalny

Przyborniki

Kompetentna obsługa klienta

Sklep internetowy Zalando specjalnie z myślą o Tobie gwarantuje szybką i całkowicie bezpłatną dostawę zamówionych produktów.

Ponadto w trosce o swoich klientów, Zalando oferuje możliwość zwrotu nietrafionego produktu w ciągu 100 dni.

Aby uzyskać dalsze informacje możesz również skorzystać z naszej darmowej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 00800 4911 753. Konsultanci naszego biura obsługi klienta są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.