Katalog z Sally Hansen

Filtr (1)

Liczba produktów: 15

Sally Hansen – piękno jak na dłoni

Ile to już razy rozglądałaś się po półkach sklepowych, żeby znaleźć ten jedyny, wybrany odcień, a jego tam nie było? Amerykańska marka Sally Hansen zachwyca nie tylko różnorodnością odcieni, ale i produktów nawet najbardziej wymagające kobiety.

Piękne i zadbane dłonie

Każdy dzień przynosi coś innego i nowego. Każdego dnia chcesz czuć się piękna, zadbana i wyjątkowa. Nie ma powodu, żeby Twoje dłonie codziennie wyglądały tak samo. Produkty Sally Hansen to wyjątkowa paleta kolorów – ponad 300 odcieni na każdą okazję i każdy nastrój. Lakiery są wygodne w użyciu, trwałe i sprawią, że będziesz błyszczeć w towarzystwie i poczujesz się wyjątkowo.

Zanim jednak Twoje zadbane paznokcie przykują uwagę intensywnym kolorem, warto zastanowić się nad przygotowaniem płytki do położenia warstwy lakieru. Zmywacz bez acetonu skutecznie usunie resztki lakieru z poprzedniego malowania, dodatkowo zadba o płytkę paznokcia, a jego zapach będzie przyjemniejszy. Następnie paznokcie trzeba opiłować, nadając im odpowiedni kształt i usunąć nadmiar skórek. Ostatnim krokiem będzie wygładzenie powierzchni paznokcia polerką – dzięki temu lakier będzie się dłużej utrzymywać. Teraz Twoje paznokcie są w pełni gotowe na lakier!

Trwałość i pielęgnacja w jednym

Przy wyborze lakieru do paznokci warto kierować się nie tylko dobranym odpowiednio do okazji kolorem. Dobrze jest również zwrócić uwagę na właściwości pielęgnacyjne jakie ten produkt posiada. Dobre lakiery to połączenie fantastycznych odcieni i wartościowych składników jak np. olejek arganowy, który dodatkowo nawilża i pielęgnuje. 

Jeśli na co dzień nie stosujemy odżywki, to aby wzmocnić nasze paznokcie przed malowaniem, lakier z właściwościami pielęgnacyjnymi będzie idealnym rozwiązaniem. Zastosowany w nim kompleks różnych olejków będzie bezpośrednio oddziaływał na płytkę paznokcia, wzmacniając i chroniąc ją.

Trwałości wybranemu odcieniowi doda tzw. top coat. To nic innego jak lakier nawierzchniowy, który przyspieszy proces schnięcia kolorowego lakieru i utrwali nasz manicure. Jeśli zwykle malujesz paznokcie w pośpiechu, możesz zastosować top coat marki Sally Hansen, który w zaledwie kilkadziesiąt sekund sprawi, że nałożona przez Ciebie warstwa lakieru wyschnie całkowicie i dodatkowo uchroni ją przed odpryskiwaniem czy ścieraniem. Z kolei top coat o właściwościach żelowych pozwoli uzyskać efekt żelowego manicure bez stosowania lampy UV. Taka formuła nie obciąża paznokci, potrafi utrzymać się nawet kilkanaście dni, a my dodatkowo zyskamy czas, unikając wizyty w salonie kosmetycznym. Dzięki kompleksowym produktom możesz nie tylko sprawić, że Twoje paznokcie będą błyszczeć, ale również upewnić się, by były zdrowe.