Pomoc i kontaktDarmowa dostawa i zwrot100 dni na darmowy zwrot

Firma Schott Made in USA z pewnością zasługuje na miano kultowej, jest uwielbiana przez mężczyzn na całym świecie.

Historia jej powstania to typowy amerykański sen – w 1913 roku dwaj bracia Irving i Jack Schott, synowie rosyjskiego imigranta, zaczęli produkować płaszcze przeciwdeszczowe, a następnie przepięknie wykonane skórzane kurtki o wdzięcznej nazwie Perfecto.

Przez kilkadziesiąt lat załozyciele marki Schott Made in USA konsekwentnie rewolucjonizowali sposób, w jaki ubierali się Amerykanie – to oni jako pierwsi sprawili, że kurtki te były zapinane na zamek.

Chęć wprowadzania innowacji sprawiła, że kolejnym modelem okrycia wierzchniego, którym zajęli się bracia Schott została kurtka motocyklowa. Pierwszy model tej kurtki powstał już w 1928 roku – była trwała, perfekcyjnie wykończona i uszyta z wysokiej jakości skóry, co sprawiło, że została bardzo dobrze przyjęta przez potencjalnych odbiorców. Dla środowiska motocyklowego kurtka ta stała się symbolem fascynującej przygody, jaką z pewnością jest jazda na motocyklu.

Schott Made in USA - amerykański sen w zasięgu ręki

Pewien anonimowy cytat brzmi „ Myślałem, że gdy kupię skórzaną kurtkę moje życie nagle się polepszy. I miałem rację w 100%”.

To prawda! Skórzana kurtka to absolutny must have każdego mężczyzny, niezależnie od tego czy wykorzystuje ją do jazdy na motorze, czy nie. Zakup porządnej, dobrej jakościowo kurtki ze skóry to inwestycja na lata. Jest ona elementem garderoby, który nigdy nie wychodzi z mody i pasuje praktycznie do wszystkiego. Na co dzień możemy ją nosić w najbardziej klasycznym zestawieniu z jeansami oraz t-shirtem, natomiast kiedy planujemy eleganckie wyjście czy randkę, wtedy śmiało możemy zarzucić ją na koszulę z krawatem. Marka Schott Made in USA w swojej ofercie posiada również wełniane płaszcze, które idealnie sprawdzają się w chłodniejsze dni. Ich ponadczasowa forma również pozwala na zestawianie ich z dowolną stylizacją.

Zaufaj opinii wielu zadowolonych posiadaczy kurtek marki Schott Made in USA i sam zdecyduj się na zakup! Ponadczasowa forma i wytrzymałość to tylko niektóre z ich cech charakterystycznych, które i Tobie pozwolą zrealizować amerykański sen!

Moda męska na Zalando