Katalog z Shimano

Filtr (1)

Liczba produktów: 1

Shimano – odzieżowa odsłona rowerowego klasyka

Miłośnicy dwóch kółek z pewnością dobrze znają i kojarzą markę Shimano – japońskiego producenta różnego rodzaju osprzętu do rowerów. Nie każdy natomiast zdaje sobie sprawę z tego, że asortyment marki obejmuje również odzież, obuwie i akcesoria dla entuzjastów rowerowych wojaży. Wysoka jakość oraz zaawansowane rozwiązania, powszechnie kojarzone z osprzętem rowerowym tego producenta, znajdują odbicie również w pozostałych grupach produktowych.

Dla każdego rowerzysty, do każdej jazdy i na każdy dzień

Opracowując odzież i akcesoria dla rowerzystów marki Shimano, projektanci kładą główny nacisk na to, aby były one dostosowane do każdego stylu jazdy i różnego stopnia zaawansowania użytkowników. Stąd też niezależnie od tego, czy jesteś amatorem czy zawodowcem, czy uprawiasz sport rekreacyjnie czy na długich dystansach i czy jeździsz po asfalcie czy po dzikich szlakach, zawsze znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie w asortymencie marki.

Proponowana odzież uwzględnia również różne potrzeby anatomiczne i ergonomiczne kobiet oraz mężczyzn, dzięki czemu każdy może wybrać taki produkt, który zapewni mu pełną swobodę ruchów i radość z jazdy na rowerze. Aby nic nie zakłóciło tej radości na drodze, bezpieczeństwo użytkowania o każdej porze dnia zapewniają dyskretne elementy odblaskowe.

Innowacyjność w połączeniu z trendami

Dzięki termoregulacyjnym właściwościom odzieży marki Shimano możesz pozwolić sobie na komfortową jazdę na rowerze przez cały rok. Od warstwy podstawowej po kurtki i ocieplacze, wszystkie elementy odzieży z technologicznie zaawansowanych materiałów zapewniają odpowiednie odprowadzanie wilgoci, optymalną wentylację i ochronę przed wiatrem.

Odzież marki Shimano to połączenie minimalizmu wzorniczego z maksymalną funkcjonalnością w każdych warunkach pogodowych. A wszystko to dla zagwarantowania radości z jazdy oraz idealnego dopasowania do temperatury i zmieniających się warunków na drodze.

W dobie ogromnej konkurencyjności na rynku liczą się szczegóły, które często decydują o ostatecznym wyborze użytkowników. Poza oczywistą termoregulacją i funkcjonalnością, istotna w odzieży tej marki jest więc jej estetyka wzornicza zintegrowana z technologią. Trwałe , laserowo wykończone tkaniny i płaskie szwy, mikrootwory wentylacyjne w koszulkach, przewiewne wkładki w spodenkach czy specjalnie opracowane ściągacze w skarpetach to tylko niektóre z detali, które przyczyniają się do Twojego większego komfortu, a jednocześnie lepszych osiągów na drodze. 

Zaawansowanie technologiczne rozwiązań stosowanych przez producenta nie przesłania kwestii związanych z aktualnymi trendami. Odzież z miękkich i luksusowo wykończonych tkanin jest dostępna w najmodniejszych zestawieniach kolorystycznych, które zadowolą nawet największego modowego ekscentryka wśród rowerzystów. Natomiast ciekawe i oryginalne wzornictwo oraz zróżnicowane fasony zapewnią doskonały wygląd zarówno zawodowym kolarzom, jak i entuzjastom rekreacyjnej jazdy na rowerze.