Katalog z Short Stories

Marka
Cena
44
44
408
408
Nowe produkty

Artykułów: 107

Sortuj według:
Strona 1 z 2
FIRST LOVE STORY - Panty - slate grey BACK TO BLACK - Koszulka do spania - white pebble Koszulka do spania - grey melange EASY PEASY LEMON SQUEEZY 3 PACK - Panty - mixed raspberry STAY TRUE - Koszulka do spania - parisian night FALL IN LOVE - Koszulka do spania - dewberry BACK TO - Figi - black FIRST LOVE STORY - Figi - white pebble GREY MATTERS - Spodnie od piżamy - grey melange Koszulka do spania - grey melange Biustonosz bustier - black GREY MATTERS - Koszulka do spania - grey melange BACK TO BLACK - Spodnie od piżamy - black BACK TO BLACK 3 PACK - Figi - grey melange EASY PEASY LEMON SQUEEZY - Piżama - raspberry rose MATTERS - Spodnie od piżamy - grey melange STAY TRUE TO BLUE - Spodnie od piżamy - parisian night GREY MATTERS - Koszulka do spania - white pebble BACK TO BLACK LONGSHIRT - Koszulka do spania - black Spodnie od piżamy - grey BACK TO BLACK - Spodnie od piżamy - black KNITTING STORY CARDIGAN - Koszulka do spania - black STAY TRUE - Koszulka do spania - blue EASY PEASY LEMON SQUEEZY - Spodnie od piżamy - raspberry rose BACK TO BLACK SHORTS - Spodnie od piżamy - black BACK TO BLACK - Koszulka do spania - black FIRST LOVE STORY - Biustonosz bardotka - slate grey SPRING FEVER - Figi - light peony EASY PEASY LEMON SQUEEZY 3 PACK - Figi - mixed raspberry FALL IN LOVE - Spodnie od piżamy - dewberry KNITTING STORY PANTS - Spodnie od piżamy - black BACK TO BLACK - Koszulka do spania - black GREY MATTERS - Spodnie od piżamy - grey melange BACK TO - Biustonosz z trójkątną miseczką - black Koszulka do spania - black GREY MATTERS - Spodnie od piżamy - grey melange GREY MATTERS - Spodnie od piżamy - grey melange Koszulka do spania - grey melange FIRST LOVE STORY - Biustonosz z fiszbiną - white pebble FIRST LOVE STORY - Figi - light peony FIRST LOVE STORY - Panty - white pebble FIRST LOVE STORY - Biustonosz z trójkątną miseczką - light peony FIRST LOVE STORY - Biustonosz z trójkątną miseczką - white pebble FIRST LOVE STORY - Biustonosz z trójkątną miseczką - white pebble SPRING FEVER - Biustonosz z trójkątną miseczką - light peony FIRST LOVE STORY - Biustonosz bardotka - white pebble FIRST LOVE STORY - Biustonosz z trójkątną miseczką - slate grey Koszulka do spania - grey melange BACK TO BLACK - Spodnie od piżamy - black FIRST LOVE STORY - Biustonosz z fiszbiną - slate grey Koszulka do spania - grey melange STAY TRUE - Spodnie od piżamy - blue STAY TRUE - Spodnie od piżamy - blue BACK TO BLACK 3 PACK - Panty - grey melange Koszulka do spania - black Koszulka do spania - grey melange Spodnie od piżamy - grey FIRST LOVE STORY - Biustonosz z trójkątną miseczką - slate grey Koszulka do spania - grey ONCE UPON A DREAM - Koszulka do spania - light stone

Brand Short Stories od ponad pięćdziesięciu lat tworzy kolekcje bielizny dziennej i nocnej, doceniane przez kobiety, które na co dzień stawiają przede wszystkim na wygodę. Biustonosze, koszule czy piżamy tej niemieckiej marki są nie tylko świetnie skrojone i przyjemne w dotyku, ale też wyróżniają się gustownym, efektownym designem.

Modne kobiece wzornictwo dla wymagających

Propozycje niemieckiej marki na pewno przypadną ci do gustu, jeśli duże kwiatowe desenie i delikatne pastele są w twoim stylu. Wolisz marynarskie paski albo duże grochy? Te wzory chyba nigdy nie wyjdą z mody, o czym dobrze wiedzą projektanci tworzący dla Short Stories. Rozglądasz się za nowym biustonoszem z fiszbinami, a może wolisz wyjątkowo wygodny model bez wzmocnień? Wśród wielu różnorodnych staników na pewno znajdziesz taki, który cię szczególnie zainteresuje. Pomyśl też o elastycznych figach ozdobionych koronką lub o eleganckim body, które przyda się każdej kobiecie.

Poczuj się wyjątkowo dzięki Short Stories

Ubrania bezpośrednio dotykające ciała mają duży wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego warto nosić bieliznę, która nie podrażnia wrażliwych miejsc, ponieważ jest wykonana z troską o każdy szczegół. Również nocą warto mieć na sobie odzież przyjazną skórze. Przyjrzyj się przytulnym piżamom i koszulom do spania. Zarówno dopasowane, jaki i szerokie spodnie od piżamy zestawione z przytulną koszulką to wymarzony strój do spania lub spędzania leniwego wieczoru na kanapie. Delikatne kolory pozwalające się wyciszyć pozytywnie wpływają na jakość snu, jednak możesz też zdecydować się na nieco bardziej jaskrawe warianty. Nie musisz kupować kompletu, zgodnie z zasadą mix&match możesz postawić na wzorzyste spodnie i gładką koszulkę. Short Stories daje ci mnóstwo możliwości, dzięki którym możesz cieszyć się komfortem o każdej porze doby.