Katalog z Short Stories

Marka
Cena
47
47
408
408
Nowe produkty

Artykułów: 110

Sortuj według:
Strona 1 z 2
BACK TO BLACK - Figi - black FALL IN LOVE - Spodnie od piżamy - dewberry FIRST LOVE STORY - Biustonosz z trójkątną miseczką - white pebble GREY MATTERS - Spodnie od piżamy - grey melange FALL IN LOVE - Koszulka do spania - dewberry BACK TO BLACK - Koszulka do spania - white pebble KNITTING STORY PANTS - Spodnie od piżamy - black GREY MATTERS - Spodnie od piżamy - grey melange EASY PEASY LEMON SQUEEZY - Piżama - raspberry rose Koszulka do spania - grey melange FIRST LOVE STORY - Panty - slate grey GREY MATTERS - Koszulka do spania - white pebble Koszulka do spania - grey melange FIRST LOVE STORY - Figi - slate grey GREY MATTERS - Koszulka do spania - grey melange FIRST LOVE STORY - Biustonosz z trójkątną miseczką - slate grey BACK TO BLACK - Spodnie od piżamy - black STAY TRUE - Spodnie od piżamy - blue GREY MATTERS - Spodnie od piżamy - grey melange FIRST LOVE STORY - Figi - light peony FIRST LOVE STORY - Panty - white pebble MATTERS - Spodnie od piżamy - grey melange BACK TO - Biustonosz z trójkątną miseczką - black SPRING FEVER - Figi - light peony SPRING FEVER - Biustonosz z trójkątną miseczką - light peony BLUETASTIC - Koszulka do spania - white pebble STAY TRUE - Koszulka do spania - blue Koszulka do spania - grey Spodnie od piżamy - grey ONCE UPON A DREAM - Koszulka do spania - light stone ONCE UPON A DREAM - Spodnie od piżamy - light stone TROPICAL ISLAND - Piżama - cosmic sky Spodnie od piżamy - provence BACK TO BLACK - Koszulka do spania - black BLUETASTIC - Spodnie od piżamy - grey melange Biustonosz bustier - black BACK TO BLACK LONGSHIRT - Koszulka do spania - black EASY PEASY LEMON SQUEEZY 3 PACK - Figi - mixed raspberry Koszulka do spania - black Koszulka do spania - black Spodnie od piżamy - blue BACK TO BLACK 3 PACK - Figi - grey melange EASY PEASY LEMON SQUEEZY - Spodnie od piżamy - raspberry rose EASY PEASY LEMON SQUEEZY 3 PACK - Panty - mixed raspberry Spodnie od piżamy - provence SPRING FEVER - Biustonosz z trójkątną miseczką - cornflower BACK TO BLACK 3 PACK - Panty - grey melange BACK TO BLACK SHORTS - Spodnie od piżamy - black EASY PEASY LEMON SQUEEZY - Spodnie od piżamy - raspberry rose STAY TRUE - Spodnie od piżamy - blue Koszulka do spania - grey Koszulka do spania - grey melange Spodnie od piżamy - grey mel Spodnie od piżamy - grey Koszulka do spania - grey melange FIRST LOVE STORY - Figi - white pebble Piżama - provence Spodnie od piżamy - blue TROPICAL ISLAND - Spodnie od piżamy - cosmic sky Spodnie od piżamy - provence

Brand Short Stories od ponad pięćdziesięciu lat tworzy kolekcje bielizny dziennej i nocnej, doceniane przez kobiety, które na co dzień stawiają przede wszystkim na wygodę. Biustonosze, koszule czy piżamy tej niemieckiej marki są nie tylko świetnie skrojone i przyjemne w dotyku, ale też wyróżniają się gustownym, efektownym designem.

Modne kobiece wzornictwo dla wymagających

Propozycje niemieckiej marki na pewno przypadną ci do gustu, jeśli duże kwiatowe desenie i delikatne pastele są w twoim stylu. Wolisz marynarskie paski albo duże grochy? Te wzory chyba nigdy nie wyjdą z mody, o czym dobrze wiedzą projektanci tworzący dla Short Stories. Rozglądasz się za nowym biustonoszem z fiszbinami, a może wolisz wyjątkowo wygodny model bez wzmocnień? Wśród wielu różnorodnych staników na pewno znajdziesz taki, który cię szczególnie zainteresuje. Pomyśl też o elastycznych figach ozdobionych koronką lub o eleganckim body, które przyda się każdej kobiecie.

Poczuj się wyjątkowo dzięki Short Stories

Ubrania bezpośrednio dotykające ciała mają duży wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego warto nosić bieliznę, która nie podrażnia wrażliwych miejsc, ponieważ jest wykonana z troską o każdy szczegół. Również nocą warto mieć na sobie odzież przyjazną skórze. Przyjrzyj się przytulnym piżamom i koszulom do spania. Zarówno dopasowane, jaki i szerokie spodnie od piżamy zestawione z przytulną koszulką to wymarzony strój do spania lub spędzania leniwego wieczoru na kanapie. Delikatne kolory pozwalające się wyciszyć pozytywnie wpływają na jakość snu, jednak możesz też zdecydować się na nieco bardziej jaskrawe warianty. Nie musisz kupować kompletu, zgodnie z zasadą mix&match możesz postawić na wzorzyste spodnie i gładką koszulkę. Short Stories daje ci mnóstwo możliwości, dzięki którym możesz cieszyć się komfortem o każdej porze doby.