Simple - obuwie dla szczęśliwej planety! Niewielka firma obuwnicza z sąsiedztwa, to właśnie Simple. Stworzona została, aby przeciwstawić się skomplikowanym produktom dostępnym na dzisiejszym rynku i oferować modele o długiej wytrzymałości, nadające się dla każdego. Nastąpiło to w roku 1991: rynek obuwniczy nie musiał już dłużej rezygnować z dobrego i realistycznego obuwia, Eric Meyer stworzył Simple Shoes - doskonałe połączenie obuwia sportowego i obuwia typu outdoor. Po dwóch latach firma została przejęta przez firmę Decker Outdoor Group, do której do tej pory należy wiele linii, których wspólnym celem jest optymalne połączenie funkcjonalności i kreatywnego designu. Simple daje dobry przykład i łączy wykonanie i styl - kombinację stwarzającą wygodne i przyjemne w noszeniu obuwie. W ciągu zaledwie kilku lat produkcji obuwia, Simple nauczyło się wiele i utworzyło własną filozifię : "Nie tylko jest ważne DLACZEGO tworzycie buty, lecz przede wszystkim JAK to czynicie". Jest to aluzja do produkcji przyjaznej naturze - i to w 100%. Wcielone w życie zostało to dzięki metodzie Green Toe, zawierającej różne kategorie - dobry, lepszy, najlepszy, ustalając w ten sposób nowe kryteria produkcji. Kolekcja Simple Green Toe wprowadzona została z dwoma modelami, które zostały wykonane w całości jedynie z naturalnych materiałów i od razu stały się ogromnym sukcesem.

Prostota i długotrwałość obuwia - Simple - dostępne już teraz na Zalando.pl!

Do kolekcji marki Simple Shoes należą chodaki, tenisówki, sandały i rozmaite rodzaje butów na co dzień dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jesienią 2006 roku Simple rozpoczeło produkcję kolekcji torebek, które także mają być jednocześnie długotrwałe i praktyczne. Warty wspomnienia jest pomysł, na który Simple wpadło w roku 2007. Dbająca o ochronę środowiska firma doszła do wniosku, że nie wystarczy wykorzystywanie do produkcji butów Simple jedynie przyjaznych naturze surowców. Także odpady, które można znaleźć wszędzie, powinny być utylizowane i dodawane do mieszanki surowców. Opony samochodowe i plastikowe butelki - zostały sensownie wykorzystane przez Simple. Obuwie przyjazne naturze znajdziesz teraz także w naszym sklepie internetowym Zalando.pl. Możesz prosto i wygodnie złożyć u nas zamówienie na swoje ulubione buty marki Simple. W razie pytań zadzwoń na naszą bezpłatną infolinię 00800 4911 753. Dostawa jak zwykle jest bezpłatna, poza tym przysługuje Ci 100-dniowe prawo zwrotu. Simple - buty, które pozostawiają czyste sumienie!

Spodoba Ci się także

Obuwie biznesowe

Lordsy

Tenisówki i Trampki

Szpilki

Półbuty

Korzyści kupowania w Zalando

Wybierz z ogromnego asortymentu top marek dostępnych w Zalando. Złóż zamówienie i skorzystaj z błyskawicznej oraz darmowej dostawy.

Gwarantujemy możliwość zwrotu produktu, który nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 100 dni od daty nabycia.

Jeśli nadal masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zakupów na Zalando.pl zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta z przyjemnością udzielą Ci potrzebnych informacji!