Katalog z Skip Hop

Filtr (1)

Liczba produktów: 41

Skip Hop – akcesoria, które rozwijają wyobraźnię dziecka

Skip Hop to nowojorska marka, stworzona w 2003 roku przez młodych rodziców, Ellen i Michaela Diamantów. Niezadowoleni z tego, co branża niemowlęco-dziecięca ma do zaoferowania, postanowili stworzyć własną kolekcję i zrewolucjonizować rynek. Ich misją jest oferowanie podstawowych akcesoriów, ale zaprojektowanych z lepszych materiałów i przy pomocy nowych technologii, dzięki którym produkty marki są nie tylko praktyczne, ale też trwałe. 

Skip Hop jako marka międzypokoleniowa jest otwarta na potrzeby zarówno dorosłych, jak i dzieci. Z tego powodu produkty dla rodziców charakteryzują proste, eleganckie formy, a kolekcje dziecięce to feeria barw i wzorów, które się nie nudzą. Sympatyczne zwierzęta zdobiące plecaki i śniadaniówki szybko zaś staną się przyjaciółmi dziecka.

Skip Hop – marka, w przypadku której „użyteczne” nie oznacza „nudne”

Misją Skip Hop jest oferowanie najpotrzebniejszych rzeczy, które większości rodziców towarzyszą na każdym etapie rozwoju dziecka – toreb na akcesoria do przewijania, dziecięcych plecaków oraz śniadaniówek. Mnogością wzorów i kolorów ucieszą dzieci, a dorosłych – bezkonkurencyjną funkcjonalnością. Wszystkie akcesoria, nawet te przeznaczone do użytkowania przez dzieci, projektowane są z myślą o rodzicach, którzy cenią sobie praktyczne, ale przede wszystkim bezpieczne rozwiązania. 

Kolekcje marki opierają się na wielokolorowych wzorach, które można łączyć w skoordynowane zestawy składające się z plecaka, śniadaniówki, walizki na kółkach, a nawet parasola. Zdobią je wesołe i przyjazne motywy zwierzęce oraz fantastyczne, które pozwolą dziecku rozwinąć wyobraźnię, a codzienny plecak zamienią w prawdziwego kompana niejednej przygody! Zabawny plecak nie tylko przechowa najpotrzebniejsze drobiazgi, ale też sprawdzi się podczas podróży z dzieckiem.

Plecak i śniadaniówka do przedszkola – na co zwrócić uwagę?

Choć na szkolny plecak jeszcze przyjdzie czas, wygodny plecak do przedszkola to must–have. To do niego dziecko schowa znalezione podczas spaceru skarby, ulubioną zabawkę czy własnoręcznie wykonaną laurkę. Jak wybrać idealny plecak dla malucha? Przede wszystkim nie powinien on być zbyt duży – najlepszy będzie plecak w wersji mini, który dziecko będzie w stanie nieść samodzielnie. Zwróć też uwagę na szelki. Muszą być szerokie i miękkie, aby nie wpijały się w ramiona i pozwalały utrzymać odpowiednią posturę. Nie bez znaczenia jest też łatwość pielęgnacji. Warstwa wierzchnia powinna być zmywalna. Plecaki Skip Hop spełnią te oczekiwania.

Do plecaka można dobrać również pasującą śniadaniówkę – będzie ona niezastąpiona podczas przedszkolnych wycieczek czy dnia spędzanego w parku. Śniadaniówki Skip Hop mają warstwę termoizolacyjną oraz dużą liczbę przegródek – spakowane do nich przekąski i picie nie tylko pozostaną na swoim miejscu, ale też zachowają odpowiednią temperaturę.