W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.Zgadzam się.
Koszulki

T-Shirt z nadrukiem

Artykułów: 255

Sortuj według:
Strona 1 z 4
T-shirt z nadrukiem - black/sesoye DRY SWOOSH ATHLETE - T-shirt z nadrukiem - sunblush DRY - T-shirt z nadrukiem - ligt blue fury/armory navy/white T-shirt z nadrukiem - black TRAIN - T-shirt z nadrukiem - thunder blue/racer pink/racer pink RUN CORE - T-shirt z nadrukiem - black/white T-shirt z nadrukiem - easy coral/easy coral/sun glow FUTURA - T-shirt z nadrukiem - night purple/track red ESSENTIALS - T-shirt z nadrukiem - black CREWNECK - T-shirt z nadrukiem - blue ink SIGNAL - T-shirt z nadrukiem - carbon heather/active pink BOXY - T-shirt z nadrukiem - icepnk/white ELITE PRACTICE - T-shirt z nadrukiem - court purple PREP - T-shirt z nadrukiem - glacier blue/light blue lacquer GIRLS TEE - T-shirt z nadrukiem - love potion T-shirt z nadrukiem - white/grey one SUMMER FUN SET - Krótkie spodenki sportowe - medium grey heather/lab green VENI - T-shirt z nadrukiem - total eclipse PREP - T-shirt z nadrukiem - dark grey heather/white T-shirt z nadrukiem - silver chine/white/lemon tree/woodland green/black JUST DO IT - T-shirt z nadrukiem - black/white NBA TEAM - Artykuły kibica - black T-shirt z nadrukiem - wolf grey/heather/white SET - Krótkie spodenki sportowe - white/black T-shirt z nadrukiem - black X NATUREL - T-shirt z nadrukiem - white STYLE GRAPHIC - T-shirt z nadrukiem - cherry tomato SQAD - T-shirt z nadrukiem - university red/white/white T-shirt z nadrukiem - black/carbon heather/active pink HYPER - T-shirt z nadrukiem - light photo blue/cirrus blue JAKI UKUT - T-shirt z nadrukiem - copen blue KEVYNE - T-shirt z nadrukiem - medium melange CLASSICO - Strój drużynowy - rot X - T-shirt z nadrukiem - medium grey heather/black HYPER - T-shirt z nadrukiem - university red/dark team red FIT DOUBLE LAYER 2 IN 1 - T-shirt z nadrukiem - heather grey SUMMER FUN SET - Krótkie spodenki sportowe - easy green/offwhite SET - Krótkie spodenki sportowe - new navy/oxford grey ADVANTAGE - T-shirt z nadrukiem - blue VISION - T-shirt z nadrukiem - anthrazite NITPOVI SET - Krótkie spodenki sportowe - black AIR WORLD - T-shirt z nadrukiem - black MESSI - T-shirt z nadrukiem - blue/white SHOEBOX - T-shirt z nadrukiem - black SESAMSTRAßE STYLE - T-shirt z nadrukiem - white SET - Krótkie spodenki sportowe - porcelain pink T-shirt z nadrukiem - easy blue LOGO - T-shirt z nadrukiem - easy coral/white LINEAR - T-shirt z nadrukiem - medium grey heather/white LOGO - T-shirt z nadrukiem - scarlet/black GIRLS TEE - T-shirt z nadrukiem - white PLUS - T-shirt z nadrukiem - soumel CLUB - T-shirt z nadrukiem - black/white T-shirt z nadrukiem - white/black LINEAR - T-shirt z nadrukiem - easy coral/white SPIDER MAN ALLOVER - T-shirt z nadrukiem - white/collegiate royal/vivid red SET - T-shirt z nadrukiem - blue/white/shock pink ESSENTIALS - T-shirt z nadrukiem - white/ray red/unity ink TRAINING DRI FIT - T-shirt z nadrukiem - black BOXY - T-shirt z nadrukiem - white

Proste bawełniane koszulki stały się od lat osiemdziesiątych nieodłącznym elementem garderoby niemal każdej osoby, bez względu na płeć czy wiek. Nazywane T-shirtami, w związku z ich kształtem, zbliżonym niewątpliwie do litery T, jeszcze w latach pięćdziesiątych traktowane były jako bielizna. Obecnie, noszone na wierzchu, mają w zwyczaju ozdabiane być barwnymi nadrukami, które reklamują markę producenta, oznaczają przynależność do jakiejś grupy lub, najczęściej, mają po prostu dobrze wyglądać, nadając koszulce smak wyrazu i oryginalności. I pewnie właśnie to - prostota kroju i duża powierzchnia pozwalająca na kreatywność w zakresie drukowania wzorów - przyczyniły się do tak wielkiej dziś popularności T-shirtów. Choć same T-shirty występują w kilku prostych wariantach, projektanci bardzo rzadko eksperymentują ze sprawdzonym już krojem, który jest wygodny do noszenia, a ze względu na jego neutralność można go łączyć ze wszystkim. Tradycyjna prostota i solidność tego typu bawełnianych koszulek sprawiła także, że stały się one zwłaszcza popularne wśród dzieci i młodzieży. Przywykliśmy, że znaleźć można doskonałej jakości T-shirt z nadrukiem także na przecenie.

T-Shirt z nadrukiem na przecenie - solidność, wygoda i praktyczność!

Gdzie i w jakich okolicznościach dzieci noszą T-shirty? Bawełniane koszulki uznane są za najbardziej podstawowy element stroju podczas zajęć wychowania fizycznego, a jednak zakupiony T-shirt z nadrukiem również na przecenie, sprawdza się zarówno w wielu innych sytuacjach i zestawieniach - na przykład do dżinsów, a nawet spódniczki na letni spacer i szkolną dyskotekę. Bogata oferta podobnych koszulek dla dzieci i młodzieży dostępna jest już teraz na Zalando.pl. Spośród szerokiego wachlarza barwnych nadruków wybierz ten, który Twemu dziecku najbardziej przypadnie do gustu, mając jednocześnie pewność, że sprawdzona marka gwarantuje solidne wykonanie i bezkompromisową jakość najwyższej klasy materiałów. Po przejrzeniu wielobarwnej gamy produktów, gdy T-shirt z nadrukiem na przecenie zostanie już wybrany, wystarczy skorzystać z prostego systemu zamawiania i czekać, aż garderoba Twojego dziecka wzbogaci się o wysokiej jakości koszulkę.