Kurtki i Kamizelki

Kurtki z polaru

Cena
83
83
783
783

Artykułów: 74

Sortuj według:
Strona 1 z 1
Kurtka z polaru - loden/nero/ambra VOLTAGE - Kurtka z polaru - radiant blue Kurtka z polaru - argento/antracite/royal BOB - Kurtka z polaru - anthracite RIGA - Kurtka z polaru - red BONDED TECH - Kurtka z polaru - black EDMONTON - Kurtka z polaru - night blue LECHTAL - Kurtka z polaru - melange mittelgrau TADEO - Kurtka z polaru - blue HARRA HYBRID - Kurtka z polaru - black/sealgrey TRENTINO - Kurtka z polaru - ebony TERRA NOVA BAY - Kurtka z polaru - phantom CANNES - Kurtka z polaru - poseidon PULSE - Kurtka z polaru - grey melange Kurtka z polaru - wet weather ÖSTERSUND - Kurtka z polaru - black MONACO - Kurtka z polaru - ebony STOCKHOLM - Kurtka z polaru - walnut TECH - Kurtka z polaru - performance black CANNES - Kurtka z polaru - dark grey INCIPENT - Kurtka z polaru - shady blue Kurtka z polaru - black COLLUMBUS III - Kurtka z polaru - seal grey Kurtka z polaru - avocado/salvia EVERGLADES - Kurtka z polaru - blue sense CANNES - Kurtka z polaru - grey LUKE - Kurtka z polaru - olive JIM - Kurtka z polaru - anthracite LANCE - Kurtka z polaru - aqua KLOKKELYNG - Kurtka wiosenna - grey melange Kurtka do biegania - winetasting NOBLE - Kurtka z polaru - grey melange/asphalt TIVOLI - Kurtka z polaru - soir CANYONLANDS URBAN - Kurtka z polaru - black YADKIN - Kurtka z polaru - seaweed Kurtka z polaru - antracite/nero BETTER - Kurtka z polaru - stonewash EVERGLADES - Kurtka z polaru - castelrock GLACIER DELTA - Kurtka z polaru - dark grey heather VARIANT - Kurtka z polaru - black Kurtka z polaru - grey LANCE - Kurtka z polaru - dunkelgrau LUCKY - Kurtka z polaru - aqua Kurtka z polaru - black COLLUMBUS III - Kurtka z polaru - dark denim KYRIE - Kurtka z polaru - black/white SEICOS - Kurtka z polaru - blaugrau Kurtka z polaru - mottled grey Kurtka z polaru - light grey melange Kurtka z polaru - olicar

Nie trzeba być profesjonalnym sportowcem, aby docenić zalety ciepłe i miękkiej kurtki z polaru. Polar to rodzaj tkaniny o specjalnych właściwościach, które początkowo zostały wykorzystane do produkowania nowego typu odzieży sportowej. Wkrótce zaczęły się pojawiać ubiory z polaru służące również zwykłym ludziom, zwłaszcza podczas jesiennej i zimowej niepogody. Polar dzięki temu, że składa się z milionów mikrowłókien poliestrowej, syntetycznej przędzy ma zdolność efektywnego odparowywania potu, fachowo określaną jako tak zwana oddychalność. Z oddychających materiałów tworzy się obecnie nowoczesne kurtki z polaru męskie w promocji, które charakteryzują się bardzo dobrą izolacją cieplną oraz hydrofobowością. Warto wiedzieć, że profesjonalne kurtki z polaru męskie w promocji mają właściwości termoizolacyjne znacznie lepsze niż tradycyjna wełna. Co więcej, nie tracą tych właściwości nawet po zamoczeniu, więc można je bez problemu prać w warunkach domowych. Dodatkowym atutem kurtek polarowych jest niesamowita lekkość. Trening w takiej odzieży sprawia niekłamaną przyjemność, zapewniając optymalny komfort cieplny nawet w bardzo niekorzystnych warunkach pogodowych i uczucie wspaniałej swobody.

Nowoczesne kurtki z polaru męskie w promocji - poczuj powiew profesjonalizmu ubierając się na Zalando.pl

Technologia wytwarzania polaru z tworzyw sztucznych narodziła się w firmie Malden Mills w 1979 roku. Obecnie ta innowacyjne technologia jest powszechnie dostępna dla zwykłych ludzi, a modne, lekkie i wygodne kurtki z polaru męskie w promocji można kupić w sklepie internetowym Zalando w dziesiątkach atrakcyjnych wzorów i kolorów. Modele projektowane przez znanych producentów odzieży sportowej są bardzo starannie uszyte, a każdy egzemplarz ma do spełnienia podwójną rolę: chronić przed zimnem i gwarantować profesjonalną, sportową stylizację. Kurtki z polaru są bardzo chętnie noszone przez panów, którzy są fanami pieszej turystyki, lubią wycieczki po górach albo treningi na świeżym powietrzu. Kupując taką kurtkę warto sprawdzić na etykiecie rodzaj polaru, który został użyty do jej wyprodukowania. Materiały różnią się stopniem oddychalności, właściwościami izolacyjnymi i gramaturą, podawaną w jednostkach określających, ile wazy metr kwadratowy dzianiny. Wybierz kurtkę idealną do swoich potrzeb na Zalando.pl!