W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.Zgadzam się.
Rękawiczki

Rękawiczki bez palców dla dzieci

Artykułów: 15

Sortuj według:
Strona 1 z 1

Wielu rodziców marzy o tym, aby ich pociecha chętnie uprawiała sport i lubiła przebywać na świeżym powietrzu. Jednak równie powszechna, jak owo pragnienie, jest obawa, że maluch narażony na nagłe skoki temperatur przeziębi się i zniechęci do ćwiczeń. Oczywiście zawsze istnieje takie ryzyko, ale można je w łatwy sposób zminimalizować. Wystarczy zadbać o odpowiedni ubiór dziecka, dostosowany do uprawianej dyscypliny sportu, aktualnych warunków pogodowych i wieku dziecka. Wiele dyscyplin wymaga również dodatkowego wyposażenia. Trudno sobie wyobrazić malucha w trakcie nauki jazdy na nartach, którego rodzice nie zadbali o wygodne i ciepłe rękawiczki z jednym palcem dla dzieci. Podobnie jest ze z jazdą na desce, łyżwiarstwem uprawianym pod gołym niebem i w wielu innych sytuacjach. We wszystkich tych dyscyplinach rękawiczki z jednym palcem dla dzieci są po prostu niezbędne. Połączenie czterech palców i pozostawienie wolnego kciuka to rozwiązanie znane od dawna. Wszyscy pamiętamy je jeszcze z przedszkola. Również w sporcie sprawdza się doskonale, gdyż zapewnia optymalną temperaturę w środku rękawiczki z jednym palcem dla dzieci, chroni delikatną skórę dziecka przed odmrożeniami, a jednocześnie nie ogranicza chwytności dłoni, dzięki czemu mały sportowiec jest w mniejszym stopniu narażony na ewentualne urazy.

Sprawdź w Zalando, jakie rękawiczki z jednym palcem dla dzieci będą dobre dla Twojej pociechy!

Producenci sportowej odzieży dla małych fanów aktywnego spędzania ferii zimowych oraz wszelkich dyscyplin sportowych wymagających ochrony dłoni, wychodzą naprzeciw potrzebom rodziców i ich pociech, każdego roku wypuszczając na rynek nowe modele rękawiczek, wśród których rękawiczki z jednym palcem dla dzieci budzą szczególne zainteresowanie. Przydają się nie tylko najmłodszym i nieco większym fanom jazdy na dwóch lub jednej desce. Ich rolę doceniają także mali wojownicy uprawiający sporty walki, chociażby takie jak boks. We wszystkich tych sytuacjach dłonie wymagają ochrony: przez niskimi temperaturami albo przed urazami, o które łatwo podczas treningu. Mając na dłoniach wygodne i modne rękawiczki Wasze dziecko będzie bezpieczne, a Wy spokojni. To wyjątkowo prosty sposób na pełny komfort zimą i latem.

Zainteresuje Cię też

Torby i Plecaki

Chusty i Szale

Czapki i Kapelusze

Skarpety

Stopki

Bezpłatna obsługa klienta

Przebieraj w tysiącach produktów na Zalando.pl i złóż zamówienie, a my dostarczymy je szybko i całkowicie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres.

Ponadto w trosce o swoich klientów, Zalando oferuje możliwość zwrotu nietrafionego produktu w ciągu 100 dni.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi kompetentni konsultanci są do Twojej dyspozycji pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.