W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.Zgadzam się.

Nad zakupem tak ważnego wyposażenia turystycznego, jakim jest odpowiedni śpiwór warto dobrze się zastanowić i dogłębnie przeanalizować swoje potrzeby. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów śpiworów. Można je podzielić w zależności od budowy, zastosowania, czyli pory roku, w której będzie użytkowany, wieku oraz płci użytkownika. Producenci prześcigają się w coraz to nowych technologiach, wybór na rynku jest ogromny, dlatego warto przed zakupem zadać sobie kilka pytań. Przede wszystkim - w jakich warunkach będzie on użytkowany? Czy zabierzesz go tylko na letni biwak, czy zamierzasz nocować w ogrzewanym schronisku? Czy może często wybierasz się pod namiot i potrzebny Ci śpiwór, którego będziesz mógł używac wiosną, latem i jesienią? A może potrzebny Ci dobrej jakości produkt, który uchroni Cię przed utratą ciepła podczas zimowej wyprawy? Równie ważne jest, by był jak najlżejszy i wykonany z odpowiednich tkanin - zewnętrzna powłoka ma dobrze izolować, wewnętrzna - powinna być przyjemna w dotyku.

Idealny śpiwór na każdą wyprawę na Zalando.pl

W sklepie internetowym Zalando wybór śpiwora będzie prosty: nasze produkty są szczegółowo opisane, więc bez problemu będziesz mogła kupić dla siebie śpiwór o odpowiednich parametrach. Znajdziesz tu śpiwory dla kobiet z wypełnieniem puchowym, jak i syntetycznym, o różnych właściwościach izolacyjnych: od letnich po zimowe, w szerokiej gamie kolorów. Nie musisz już zmieniać przygotowań do wyprawy na biwak, spływ kajakowy czy urlopu pod namiotem w nużącą wyprawę po sklepach z wyposażeniem turystycznym. W Zalando informujemy Cię o każdym drobiazgu dotyczącym naszych produktów, dzięki czemu zawsze dokładnie wiesz, jaki śpiwór kupujesz. Oferujemy śpiwory dla kobiet od producentów wiodących marek sprzętu turystycznego, które uwzględniają specyficzną anatomię kobiecego ciała i strefy szczególnie wrażliwe na utratę ciepła, więc zawsze wiesz, że na Zalando.pl kupujesz produkty najwyższej jakości.

Może Cię także zainteresować

Namioty

Karimaty izolacyjne

Plecaki trekkingowe

Obuwie trekkingowe

Kurtki Outdoor

Ciesz się bezpłatną obsługą w Zalando

Sklep internetowy Zalando specjalnie z myślą o Tobie gwarantuje szybką i całkowicie bezpłatną dostawę zamówionych produktów.

Ponadto w trosce o swoich klientów, Zalando oferuje możliwość zwrotu nietrafionego produktu w ciągu 100 dni.

Aby uzyskać dalsze informacje możesz również skorzystać z naszej darmowej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 00800 4911 753. Konsultanci naszego biura obsługi klienta są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.