Torby

Torby podróżne i walizki damskie

Marka
Rodzaj sportu
Cena
Kolor
Sezon
Materiał
23 Produktów
Sortuj według:
Strona 1 z 1

Podróże kształcą, to wiadomo nie od dziś. By w podróży, nie tylko służbowej, ale i na wakacjach cieszyć się niezmąconym spokojem warto zaopatrzyć się w wygodną walizkę dla kobiet albo torbę podróżną. Torby podróżne oprócz tego, że są bardzo ładne, są również funkcjonalne i dostępne w różnych rozmiarach. Jeśli wiemy, że zawsze bierzemy ze sobą sporo rzeczy - warto do razu kupić większą torbę. Jeśli potrafimy spakować się do małej walizki - wtedy kupujemy w mniejszym rozmiarze. Ładne, praktyczne, wytrzymałe i wygodne torby to marzenie każdej podróżniczki. Tak samo walizki dla kobiet - które można nieść, albo ciągnąć na kółkach. Co ważne, nie jesteśmy już skazane na czarne torby podróżne. Bez problemu możemy zakupić teraz torby podróżne czy walizki w kolorze czerwonym, żółtym czy niebieskim. Z pewnością nie pomylą się one nam wtedy w autobusie czy na lotnisku. Dla kobiet lubiących ekstrawagancję i lubiących się wyróżniać znajdzie się nawet model na przykład w kolorową kratkę.

Zalando - walizki dla kobiet i torby podróżne - zabierz je ze sobą na wakacje jak i w delegacje

Modne i praktyczne walizki dla kobiet znanych producentów bez problemu znajdziesz w sklepie internetowym Zalando. Duża oferta oraz ciekawie przygotowana strona z pewnością zachęcą każdego do zakupu. Na naszej stronie umieściliśmy wszystkie potrzebne informacje - jak wymiary torby, cena, materiał z jakiego torby podróżne i walizki dla kobiet są wykonane. Przy każdym produkcie znajdziesz kilka zdjęć - z każdej strony tak byśmy dokładnie wiedział jak walizka wygląda i z czego jest wykonana. W naszym sklepie Zalando znajdziecie torby podróżne renomowanych producentów - wszystkie starannie wykonane, z dobrych materiałów, które będziesz mogła zabrać ze sobą w wiele podróży. Takie walizki dla kobiet od Zalando – uprzyjemnią niejedną z podróży.

Zobacz również

Kosmetyczki

Przyborniki

Tenisówki i Trampki

Długie spodnie

Spodnie

Skorzystaj z zalet kupowania w Zalando

Sklep internetowy Zalando specjalnie z myślą o Tobie gwarantuje szybką i całkowicie bezpłatną dostawę zamówionych produktów.

Co więcej, gwarantujemy Ci możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego artykułu w ciągu 100 dni bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów!

Jeśli nadal masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zakupów na Zalando.pl zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta z przyjemnością udzielą Ci potrzebnych informacji!