accountaccountbagbagzalando logomenu

Pomoc i kontakt

przesyłka i zwrot gratis

100-dniowe prawo zwrotu

STOLICE MODY

Europejskie stylowe metropolie - wszystko, co musisz wiedzieć

Stolice mody - tu rodzą się trendy

Zastanawiałaś się kiedyś, skąd biorą się trendy? Styl, który naśladuje świat, rodzi się na ulicach europejskich metropolii takich jak Amsterdam, Madryt, Kopenhaga, Mediolan, Londyn i Paryż. To właśnie te miasta, z ich energią, architekturą, niepowtarzalnym klimatem i mieszkającymi w nich ludźmi, inspirują projektantów i twórców mody na całym świecie. Każde z nich ma swój własny, wyjątkowy charakter, który wyraża się także poprzez ubrania. Czy do Paryża rzeczywiście warto zabrać beret? Które miejsca świetnie zaprezentują się na Instagramie? Odkryj, co zdaniem lokalnych influencerów warto zobaczyć w stolicach mody i co spakować ze sobą do walizki. Ruszaj z nami w stylową podróż!

Gdzie się wybierasz?

Walizki i nie tylko

Znalezienie (i spakowanie!) idealnej walizki to prawdziwa sztuka. Jaki jest optymalny wymiar bagażu podręcznego? Jak spakować wszystkie potrzebne rzeczy do plecaka? Jaki rodzaj bagażu wybrać w zależności od kierunku podróży? Nie martw się, mamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania.

Romantyczny weekend w którejś z europejskich stolic, czy spontaniczna wyprawa za miasto? Masz szczęście! Bez względu na to, gdzie się wybierasz, od idealnego bagażu dzieli Cię już tylko kliknięcie.

Twój niezbędnik