Obuwie sportowe

Tenisówki i Trampki

Rodzaj sportu
Cena
59
59
476
476

Artykułów: 43

Sortuj według:
Strona 1 z 1
FLEX RUN 2017 - Obuwie do biegania treningowe - legion blue/black/chlorine blu Tenisówki i Trampki - collegiate royal/white/vivid red ANIMAL PACK - Tenisówki i Trampki - pink/white RIV 2 - Tenisówki i Trampki - navy/white RIL BLOSSOM - Tenisówki i Trampki wysokie - white ENCANTO SCOUT - Tenisówki i Trampki wysokie - black/macaw LUNAR APPARENT - Obuwie do biegania treningowe - blue jay/white/binary blue/italy blue ZOOM PEGASUS 34 - Obuwie do biegania treningowe - white/chlorine blue/racer pink ALTASPORT - Obuwie treningowe - bold pink/easy pink/white LEEDS - Tenisówki i Trampki - pink/weiß ALMOTIO 3.0 - Obuwie do biegania treningowe - black KANGA X 2200 - Tenisówki i Trampki - black REBOUND - Tenisówki i Trampki wysokie - white CRATER - Tenisówki i Trampki - lemon/blau ALTASPORT - Obuwie treningowe - collegiate royal/easy blue/white KOLIBRI - Tenisówki i Trampki - pink/blau/türkis ALTASPORT - Obuwie treningowe - bold pink/easy pink/white JAN BS 2 - Tenisówki i Trampki wysokie - bold pink/unity ink/white POWER COURT - Tenisówki i Trampki - white/magenta

Każdy, kto uprawia sport - zawodowo, rekreacyjnie czy choćby raz na jakiś czas dla zabawy - wie doskonale, że przy braku rozwagi łatwo może być o kontuzję. To samo tyczy się w dużej mierze nieodpowiedniego obuwia. Dzieci, którym pozazdrościć możemy energii, mają także nieznośny zwyczaj wpadania w tarapaty. Przezorny rodzic postara się zabezpieczyć dziecko na większości możliwych frontów, na żadnym z nich nie popadając w przesadę. A jeżeli dodatkowo bezpieczne i wygodne dla dziecka sportowe obuwie może jednocześnie pozostawać w zgodzie z najnowszymi trendami królującymi w dziecięcej modzie, odpowiedź jest jasna - czemu nie! Tenisówki i trampki na przecenie to obuwie solidne, wygodne i trwałe nawet w tak ekstremalnych warunkach, jakim poddawane są zwykle sportowe buty dla dzieci. Niezależnie od tego, czy to hala sportowa podczas zajęć wychowania fizycznego, czy gra w piłkę na osiedlowym boisku, niezawodnie spełnią swoje zadanie. Same trampki zaś wyglądają przy tym jak bardziej kolorowe i weselsze oraz odpowiednio mniejsze o kilka rozmiarów kopie modnego obuwia noszonego i docenianego przez dorosłych.

Tenisówki i trampki na przecenie zdobywają uznanie zarówno dzieci jak i rodziców!

Najtrudniej jest osiągnąć kompromis. Aby dziecko było zadowolone, but musi spełniać odpowiednie standardy. Musi być także wygodny i dbać o rosnącą stopę podczas wysiłkowych gier i zabaw. Taki kompromis łatwo jest osiągnąć, gdy na arenę wkraczają tenisówki i trampki na przecenie w Zalando. Przede wszystkim niezwykle szeroki wybór modeli zadowoli nawet najbardziej wybredne spośród dzieci. Po drugie - dostępne w ofercie buty są solidne, wytrzymałe i zdrowe dla Twojego dziecka. Czego więcej chcieć? Po znalezieniu odpowiednich tenisówek, samo złożenie zamówienia na Zalando.pl zajmie Ci zaledwie kilka chwil, a co najważniejsze, tenisówki i trampki na przecenie to wybór, którego z całą pewnością nie pożałujesz ani Ty, ani Twoje dorastające pociechy. W końcu liczy się jakość.