Obuwie sportowe

Tenisówki i Trampki

Rodzaj sportu
Cena
64
64
324
324

Artykułów: 55

Sortuj według:
Strona 1 z 1
SPIRIDON FIT V - Tenisówki i Trampki - marine/lemon POWER COURT - Tenisówki i Trampki - white/magenta RIV 2 - Tenisówki i Trampki - blue RIV 2 - Tenisówki i Trampki - navy/white RIV 2 - Tenisówki i Trampki - navy/white DAROGA PLUS - Tenisówki i Trampki - super purple/chalk white/still breeze FREE RUN 2 - Obuwie do biegania neutralne - deep royal blue/white/soar FREE RUN 2 - Obuwie do biegania neutralne - racer pink/black/lava glow/pur ANIMAL PACK - Tenisówki i Trampki - elephant blue/white Tenisówki i Trampki - collegiate royal/white/vivid red ALTASPORT - Obuwie treningowe - collegiate royal/easy blue/white ALTASPORT - Obuwie treningowe - bold pink/easy pink/white ALTASPORT - Obuwie treningowe - collegiate royal/easy blue/white RAINBOW - Tenisówki i Trampki - marine/lila/silber ALTASPORT - Obuwie treningowe - bold pink/easy pink/white KANGA X 2200 - Tenisówki i Trampki - black JAN BS 2 - Tenisówki i Trampki wysokie - bold pink/unity ink/white SPIRIDON FIT V - Tenisówki i Trampki - schwarz/weiß RODO - Tenisówki i Trampki - black/white FLEX RUN 2017 - Obuwie do biegania startowe - legion blue/black/chlorine blue KOLIBRI - Tenisówki i Trampki - pink/blau/türkis ENCANTO SCOUT - Tenisówki i Trampki wysokie - black/macaw MARK - Tenisówki i Trampki wysokie - navy/white TROOPER LIGHT SUN - Tenisówki i Trampki - white/black DAROGA PLUS - Tenisówki i Trampki - utility ivy/chalk white/energy blue REBOUND - Tenisówki i Trampki wysokie - white RILEY - Tenisówki i Trampki - neonpink ELLIO - Tenisówki i Trampki - multicolour CRATER - Tenisówki i Trampki - lemon/blau K-DOT - Tenisówki i Trampki - black/magenta CREATION - Tenisówki i Trampki - marine/lila

Każdy, kto uprawia sport - zawodowo, rekreacyjnie czy choćby raz na jakiś czas dla zabawy - wie doskonale, że przy braku rozwagi łatwo może być o kontuzję. To samo tyczy się w dużej mierze nieodpowiedniego obuwia. Dzieci, którym pozazdrościć możemy energii, mają także nieznośny zwyczaj wpadania w tarapaty. Przezorny rodzic postara się zabezpieczyć dziecko na większości możliwych frontów, na żadnym z nich nie popadając w przesadę. A jeżeli dodatkowo bezpieczne i wygodne dla dziecka sportowe obuwie może jednocześnie pozostawać w zgodzie z najnowszymi trendami królującymi w dziecięcej modzie, odpowiedź jest jasna - czemu nie! Tenisówki i trampki na przecenie to obuwie solidne, wygodne i trwałe nawet w tak ekstremalnych warunkach, jakim poddawane są zwykle sportowe buty dla dzieci. Niezależnie od tego, czy to hala sportowa podczas zajęć wychowania fizycznego, czy gra w piłkę na osiedlowym boisku, niezawodnie spełnią swoje zadanie. Same trampki zaś wyglądają przy tym jak bardziej kolorowe i weselsze oraz odpowiednio mniejsze o kilka rozmiarów kopie modnego obuwia noszonego i docenianego przez dorosłych.

Tenisówki i trampki na przecenie zdobywają uznanie zarówno dzieci jak i rodziców!

Najtrudniej jest osiągnąć kompromis. Aby dziecko było zadowolone, but musi spełniać odpowiednie standardy. Musi być także wygodny i dbać o rosnącą stopę podczas wysiłkowych gier i zabaw. Taki kompromis łatwo jest osiągnąć, gdy na arenę wkraczają tenisówki i trampki na przecenie w Zalando. Przede wszystkim niezwykle szeroki wybór modeli zadowoli nawet najbardziej wybredne spośród dzieci. Po drugie - dostępne w ofercie buty są solidne, wytrzymałe i zdrowe dla Twojego dziecka. Czego więcej chcieć? Po znalezieniu odpowiednich tenisówek, samo złożenie zamówienia na Zalando.pl zajmie Ci zaledwie kilka chwil, a co najważniejsze, tenisówki i trampki na przecenie to wybór, którego z całą pewnością nie pożałujesz ani Ty, ani Twoje dorastające pociechy. W końcu liczy się jakość.