Tibi to prestiżowa marka stworzona w 1997 roku przez Amy Smilovic. Założycielka postawiła na ponadczasowość ubrań, która przeciwstawia się wszelkim wymaganiom rynku. Z małej jednoosobowej firmy w krótkim czasie Smilovic zrobiła światowego potentata mody kobiecej. Założeniem i inspiracją dla przyszłości marki był i jest po dziś dzień codzienny styl pracującej, atrakcyjnej, modnej, ale nie sztywnej kobiety. Luz i wygoda, połączone z klasyczną elegancją to sztandarowe hasła produktów marki. W ubraniach Tibi każda kobieta ma możliwość uwolnić się od standardowych, biurowych uniformów, które nie grzeszą wyszukanym stylem i bardzo często krępują ruchy. Kolekcje marki łączą prostotę i klasyczne fasony typowych ubrań z wyszukanymi tkaninami, nietypowymi zdobieniami i żywymi, intensywnymi kolorami. Znakiem rozpoznawczym jest więc niepowtarzalny styl, delikatność, kolory i wzory, które sprawiają, że produkty tej marki zyskały renomę i uznanie na całym świecie. Kobiety kochają ją za koncentrację na podkreślaniu kobiecych atutów i możliwość wyjścia poza utarte kanony klasycznej elegancji. Do grona wielbicielek marki zalicza się szerokie grono celebrytów i gwiazd ekranu, a wśród nich między innymi Reese Witherspoon i Sarah Jessica Parker. Dziś sklepy Tibi można znaleźć w najekskluzywniejszych domach handlowych na całym świecie takich jak Harvey Nichols czy Harrods. Poczuj się wyjątkowo razem z marką

Tibi - już teraz na Zalando.pl

Sklep internetowy Zalando.pl wzbogacił się o tak zwaną wisienkę na torcie oferując swoim klientkom ubrania prestiżowej i ekskluzywnej, amerykańskiej marki Tibi. Wśród bogatego wyboru każda kobieta będzie mogła znaleźć coś specjalnie dla siebie i połączyć elegancję z nieskrępowaną wygodą. Największą popularnością cieszą się niezwykle kobiece, lekkie i pełne energii sukienki, które zagościły już w szafach tysięcy kobiet na całym świecie. Każda nowa kolekcja wnosi delikatny powiew świeżości i inspiruje nawet najbardziej zatwardziałych przeciwników ekspresji. Sprawdź ofertę na Zalando.pl i pozwól sobie na odrobinę luksusu razem z marką Tibi!

Zainteresuje Cię też

Sukienki koktajlowe

Sukienki etui

Kurtki skórzane

Poncza

Krótkie płaszcze

Skorzystaj z zalet kupowania w Zalando

Sklep internetowy Zalando specjalnie z myślą o Tobie gwarantuje szybką i całkowicie bezpłatną dostawę zamówionych produktów.

Zalando zapewnia Ci również 100-dniowe prawo zwrotu lub wymiany nietrafionego produktu. Koszty zwrotu oraz ewentualnej wysyłki nowego artykułu ponosi oczywiście Zalando.pl!

Jeśli nadal masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zakupów na Zalando.pl zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 4911 753. Pracownicy naszego biura obsługi klienta z przyjemnością udzielą Ci potrzebnych informacji!