Katalog z Veja

Marka
Cena
164
164
529
529

Artykułów: 50

Sortuj według:
Strona 1 z 1
Tenisówki i Trampki - gold/pierre V-10 - Tenisówki i Trampki - extra white/black Tenisówki i Trampki - extra white Tenisówki i Trampki - nautico nautico white SDU - Tenisówki i Trampki - snow/natural/nautico Tenisówki i Trampki wysokie - extra white/glitter multicolor Tenisówki i Trampki - extra white/gold V-10 - Tenisówki i Trampki - silver ESPLAR MID VELCRO - Tenisówki i Trampki wysokie - tuile/pierre V-12 - Tenisówki i Trampki - white/emeraude/natural SDU - Tenisówki i Trampki - dark grafite/oxford grey ESPLAR 3 LOCKS - Tenisówki i Trampki - extra white/neon pierre Tenisówki i Trampki - burgundy/white ESPLAR MID VELCRO - Tenisówki i Trampki wysokie - black/gold ESPLAR MID VELCRO - Tenisówki i Trampki wysokie - nautico/pierre tuile Tenisówki i Trampki wysokie - sylver/pierre Obuwie do nauki chodzenia - nautico/gold yellow ESPLAR SMALL LACE - Tenisówki i Trampki - extra white/nautico pekin pierre Tenisówki i Trampki - grafite/pekin VELCRO - Tenisówki i Trampki - black/sable ESPLAR - Tenisówki i Trampki - extra white/black Tenisówki i Trampki - ambre pierre Tenisówki i Trampki wysokie - ambre ESPLAR - Tenisówki i Trampki - extra white/marsala ARCADE - Tenisówki i Trampki - nautico/grafite/oxford grey ESPLAR - Obuwie na rzepy - oxford grey/petale

Twórcy marki obuwia Veja w swojej pracy łączą pasję do ekologii oraz pasję do tworzenia modnych butów. Zdecydowali się oni udowodnić światu, iż produkcja obuwia może być zgodna z zasadami ekologii. Każdy, kto chroni środowisko i zwraca uwagę na produkty ekologiczne, a przy tym lubi modę i interesuje się nowymi trendami, z pewnością będzie zainteresowany ofertą obuwia marki Veja. Życie w zgodzie z zasadami ekologii wcale nie wyklucza posiadania stylowych, świetnej jakości butów w garderobie. Najlepszym tego dowodem są produkty tej marki, która swoją popularność, oprócz ekologicznej produkcji, zawdzięcza również niezwykłym fasonom oraz komfortowi, jaki odczuwa się podczas noszenia stworzonego przez nią obuwia. Wykorzystywana przy produkcji butów Veja skóra pochodzi z Urugwaju, gdzie jest ona farbowana przy pomocy roślinnych, naturalnych barwników. Z kolei stosowana przy produkcji obuwia oraz dodatków bawełna ekologiczna przywożona jest z Brazylii, gdzie jest uprawiana bez użycia jakichkolwiek pestycydów. Kauczuk wykorzystywany przez tą markę pochodzi natomiast z Amazonii, gdzie rośnie on w idealnie naturalnych warunkach.

Veja - ekologiczne i modne obuwie na Zalando.pl

W ofercie Zalando można znaleźć całą gamę obuwia marki Veja, z której każdy sympatyk ekologicznych produktów z pewnością wybierze kolor i fason obuwia, które będzie najbardziej dopasowane do jego potrzeb. Nie bez znaczenia dla środowiska jest fakt, iż buty Veja szyte są w Europie, a więc przy ich powstawaniu nie są naruszane żadne normy pracy. Te modele to modne fasony oraz najlepsza jakość połączone z ekologicznym stylem życia, a więc żadna osoba, która dba o środowisko z pewnością nie może przejść obok nich obojętnie. Przejrzyj ofertę Zalando, wybierz model, który najbardziej Ci się spodoba i zamów idealne, ekologiczne buty, które będą Ci dobrze służyły przez długie lata. Produkty marki Veja to obuwie i dodatki, obok których żaden miłośnik ekologii nie może przejść obojętnie. Doskonale pasują one do różnych stylizacji i świetnie sprawdzają się jako buty do porannego biegania czy długich spacerów po lesie.

Zobacz również