Historia marki zaczęła się w 1997 roku, w malowniczym nadmorskim mieście Gothenburg na zachodzie Szwecji. Pewnego dnia Per Andersson, założyciel marki przeszukał stary sklep odzieżowy swojej Babci, który zamknięto w latach osiemdziesiątych po 50 latach działalności. Per Andersson zdecydował wtedy wykorzystać ten kapitał i wraz z kilkoma znajomymi otworzył Nostalgię, dawny sklep swojej babci. Sklep sprzedawał stare, klasyczne ubrania w nowej odsłonie i szybko przyciągnął klientów z miasta jak i dał o sobie znać na scenie międzynarodowej. W 2002 roku kreatywni klienci Nostalgii zainspirowali zespół założycieli do projektowania własnych ubrań, aż w 2005 roku została przedstawiona pierwsza kolekcja Velour. Obecnie zespół składa się z kilkunastu osób wraz z założycielem Per Anderssonem. Aktualnie ubrania można znaleźć w ponad 100 sklepach w całej Skandynawii. Markę spotkamy również w Niemczech Francji, Belgii, Holandii, Hiszpanii i Anglii. Velour ma również reprezentantów w Kanadzie, Australi, Japonii i USA.

Velour - piękna klasyka w nowej odsłonie teraz na Zalando.pl

Klasyczne, tradycyjne ubrania zostały przeprojektowane w nowoczesne stylizacje, jednocześnie nie tracąc swojej duszy i charakteru. Ubrania Velour są alternatywą dla wszystkich osób znudzonych monotonią, twórcy nie narzucają sposobu noszenia i konkretnego stylu, pozwalają na swoją interpretację i w ubraniach dają możliwość odnalezienia własnego "ja". Każda rzecz jest starannie tworzona, nawet najmniejsze szczegóły kolor, obrazek, naszywka są dokładnie przemyślane i mają swoje ustalone miejsca. Kolory ubrań są raczej stonowane i wywodzą się ze stylu marynarskiego, przeważają granaty i brązy z kolorowymi przemyślanymi akcentami. Wszystko jest perfekcyjnie dopasowane, tak by każdy czuł się wyjątkowo. Dlatego właśnie marka zdobyła uznanie już na całym świecie! Dzięki połączeniu wieloletniej tradycji z dzisiejszymi trendami, Velour jest projektowane zarówno dla kobiet i mężczyzn, dla osób szukających inspirujących, oryginalnych, a równocześnie klasycznych ubrań świetnej jakości. W swojej kolekcji marka posiada swetry, koszule, kurtki, spodnie, płaszcze, buty i wiele innych produktów zachwycających swoją oryginalnością i ponadczasowością! Już teraz możesz kupić ubrania i buty Velour na Zalando.pl.

Zainteresuje Cię też

Szpilki

Czółenka klasyczne

Spodnie

Spodnie materiałowe

Spódnice

Skorzystaj z zalet kupowania w Zalando

Łatwe i wygodne zakupy przez Internet z bezpłatną dostawą pod wskazany adres – to wszystko oferuje Ci już teraz sklep internetowy Zalando!

Co więcej, gwarantujemy Ci możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego artykułu w ciągu 100 dni bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta dostępnym pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.