accountaccountbagbagzalando logomenu

Pomoc i kontakt

przesyłka i zwrot gratis

100-dniowe prawo zwrotu

                                          

RE:CYCLE

KOLEKCJA DUETU VIKTOR&ROLF DLA ZALANDO

Znany ze swoich projektów haute couture duet Viktor&Rolf stworzył wyjątkową kolekcję, tchnąc życie w zapomniane tkaniny – do jej uszycia wykorzystali oni odzież, która została w magazynach Zalando po poprzednim sezonie. Odkryj surrealistyczne i niepowtarzalne modele wchodzące w skład kolekcji RE:CYCLE i przekonaj się, na czym polega fenomen tych holenderskich projektantów.

Zobacz kolekcję

Viktor&Rolf

W 1993 r. w Paryżu Viktor Horsting i Rolf Snoeren założyli dom mody haute couture. Dziś, ponad 20 lat później, ich projekty wciąż wzbudzają kontrowersje i inspirują swoją niekonwencjonalnością.

Siła transformacji

Kolekcja RE:CYCLE autorstwa duetu Viktor&Rolf odzwierciedla ich świadome podejście do projektowania odzieży. Modele wchodzące w skład kolekcji zostały uszyte ręcznie z wykorzystaniem materiałów pochodzących z zeszłorocznych kolekcji Zalando. Dzięki temu każda sztuka odzieży jest wyjątkowa.

RE:CYCLE

Modele z kolekcji

Przejrzystość

Moda przyszłości

Poznaj działania Zalando, które mają na celu nie tylko poszerzanie oferty o kolejne marki odzieży ekologicznej, ale także promowanie świadomych zakupów.

Zobacz więcej

Viktor&Rolf