Rozmiar
Marka
Cena
Kolor
Wzór
Sezon
67 Produktów
Sortuj według:
Strona 1 z 1

Każda podróż to niezwykła przygoda, która może dostarczyć Ci wielu wspaniałych wrażeń oraz przynieść bagaż nowych doświadczeń. No, właśnie bagaż. Jest często obciążeniem, które potrafi skutecznie ograniczyć naszą mobilność podczas turystycznej wyprawy. Prawdziwą sztuką jest spakowanie wszystkiego, co niezbędne, w jak najmniejszą liczbę walizek. Jest to umiejętność trudna do opanowania. Na pewno nie mamy szans na sukces, jeśli nie wyposażymy się w odpowiednie walizki na kółkach. Dobry wybór to oszczędność czasu i nerwów, co na pewno może korzystnie wpłynąć na atmosferę wyprawy. Na co zwrócić uwagę kupując przedmioty, które staną się Twoim wiernym towarzyszem w podróży? Przede wszystkim warto zajrzeć na stronę Zalando.pl. Prezentowane walizki oraz walizki na kółkach cechuje to wszystko, co powinny mieć profesjonalne akcesoria turystyczne.

Walizki na kółkach - Twoi idealni towarzysze podróży

Kolekcja walizek została zaprojektowana tak, aby nie zaskoczyły Cię żadne zdarzenia, na które narażasz się opuszczając domowe pielesze. Każda z walizek posiada solidne i pewne uchwyty oraz szereg kieszeni i schowków, które czynią je bardzo funkcjonalnymi. Zmieścisz tu zarówno przedmioty o dużych gabarytach, jak i te mniejsze, które potrafią być prawdziwym utrapieniem każdego turysty, zwłaszcza, kiedy powinien je natychmiast znaleźć. Niektóre oferowane modele posiadają dodatkowo kółka. Ich szeroki rozstaw sprawi, że prowadzenie nawet tej najcięższej nie sprawi nam zbyt wiele kłopotu. Polecamy uwadze także bogatą kolorystykę prezentowanych walizek. I choć o gustach się nie dyskutuje, to warto zauważyć, że szeroka gama kolorów ma nie tylko estetyczne, ale także praktyczne zalety. Warto wybrać walizkę o nietypowych kolorach, w ten sposób o wiele szybciej uda się ją rozpoznać podczas odbierania bagażu, np. na lotnisku. Kup walizkę lub cały zestaw, w zależności od rodzaju podróży. Nasza kolekcja zawiera walizki i walizki na kółkach, które będą doskonale pasować do krótkiego, weekendowego wypadu lub dłuższego wyjazdu, z bliskimi. Trwałe, starannie wykończone w środku i na zewnątrz walizki, zniosą każdą podróż, niezależnie od drogi oraz środka transportu.

Zainteresuje Cię też

Obuwie Outdoor

Obuwie turystyczne

Obuwie trekkingowe

Kurtki Outdoor

Plecaki trekkingowe

Skorzystaj z zalet kupowania w Zalando

Łatwe i wygodne zakupy przez Internet z bezpłatną dostawą pod wskazany adres – to wszystko oferuje Ci już teraz sklep internetowy Zalando!

Ponadto w trosce o swoich klientów, Zalando oferuje możliwość zwrotu nietrafionego produktu w ciągu 100 dni.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Nie wahaj się i zadzwoń na naszą infolinię dostępną pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.