Filtr (1)

25 Produktów

Hiszpańskie buty mają w sobie coś, co niezawodnie przykuwa uwagę, nawet na najbardziej zatłoczonej ulicy. Marka Weekend by Pedro Miralles wspaniale łączy doświadczenie i tradycję z nowymi trendami i śmiałymi pomysłami. Efekt przekroczy twoje najśmielsze oczekiwania!

Z miłości do obcasów

Słabość do dobrych materiałów, pięknych butów, komfortu dla stóp i dyskretnej elegancji zaprowadziła markę Weekend niemal na sam szczyt modowej piramidy. To specjaliści od obuwia, które zapada w pamięć i podbija serca od pierwszego założenia. Co wyjątkowego jest w każdej parze? To połączenie dwóch technik tworzenia obuwia: tradycyjnej, ręcznej, stosowanej na wybranych etapach, z nowoczesną i zautomatyzowaną technologią. Projekty brandu Weekend to także prawdziwa pasja do tworzenia nowych, niepowtarzalnych rzeczy. Rezultatem są wysmakowane, inne niż wszystkie i niesamowicie wygodne buty na każdą okazję. W kolekcji firmy znajdziesz zarówno letnie sandały czy eleganckie szpilki, jednak najbardziej charakterystyczne dla tej marki są botki, kozaki i trzewiki, które świetnie korespondują ze swobodnym, casualowym stylem lansowanym przez projektantów Weekend. To buty, które chce się nosić. Przez cały tydzień, nie tylko w weekend, chociaż podobno właśnie wtedy najlepiej można docenić ich hiszpański temperament.

Weekend by Pedro Mirrales - żyj po swojemu

Recepta Pedro Mirallesa na buty, które przyprawiają miliony kobiet o szybsze bicie serca? Doświadczeni eksperci i specjaliści od konstrukcji obuwia współpracują z młodymi, odważnymi projektantami. Tradycja i wiedza zestawione z nowymi pomysłami i brakiem ograniczeń pozwalają tworzyć produkty, jakich nie sposób znaleźć u innych designerów. Dzięki temu buty z logo Weekend w każdym sezonie zdobywają kolejne rzesze miłośniczek. Czy mamy swoje ulubione typy? Oczywiście! Asymetrycznie wykończone botki w połączeniu z długim swetrem i oversize'ową minisukienką to nasza miłość od pierwszego wejrzenia. Wolisz bardziej klasyczne fasony? Wysokie oficerki to jeden z tych modeli, na bazie których możesz budować nieskończoną liczbę stylizacji. Istniejąca nieprzerwanie od 1959 roku marka jako składniki swojego DNA wymienia jakość, elegancję i komfort. Trudno wyobrazić sobie lepsze podejście do tworzenia mody.