Katalog z Windsor Smith

Marka
Kolor
Cena
519
519
520
520

Artykułów: 1

Sortuj według:
Strona 1 z 1

Uwielbiasz wyrafinowane obuwie, ale ze względów praktycznych najczęściej sięgasz po klasyczną czerń? Marce Windsor Smith udało się połączyć przyjemne z pożytecznym, tworząc zaskakujące kolekcje obuwia oparte na czerni przełamanej niestandardowymi detalami. Rockandrollowy duch, australijska fantazja i doskonałe wzornictwo - tak w skrócie można podsumować styl brandu.

Australijska marka numer jeden

Windsor Smith to australijski brand specjalizujący się w projektowaniu niebanalnego obuwia. Założona w latach 40. ubiegłego wieku marka jest rodzinną firmą, która z pokolenia na pokolenie przekazuje tajniki designu i produkcji wyjątkowych butów. Obecnie za kierunek, w którym podąża brand, odpowiada już czwarte pokolenie. Nie sposób nie zauważyć, że jest to jasno wytyczony szlak, który doprowadził markę do poziomu absolutnego topu australijskich obuwniczych brandów i zapewnił jej mocną pozycję wśród wielbicieli niestandardowego designu na całym świecie. Choć Windsor Smith to stare przedsiębiorstwo, jego zespół projektowy jest młody i dynamiczny, a tworzone przez niego projekty trafiają w gusta wielbicieli mody bez względu na wiek.

Obuwie Windsor Smith pełne zaskakujących detali

W czym tkwi więc sekret sukcesu Windsor Smith? Brand stawia na fantazyjne modyfikacje klasycznych fasonów oraz na wyraziste detale. Choć designerzy najchętniej sięgają po ponadczasową czerń i biel, projektom nie można zarzucić nudy. Minimalistyczna kolorystyka sprawia jednak, że można łatwo dobrać obuwie do stylizacji. Wśród propozycji brandu na pierwszy rzut oka widać detale, które przykuwają wzrok. Dominują wśród nich ćwieki i napy, a także klamry i wiązania, podkreślające niepokorny, rockowy styl Windsor Smith. Kolejny znak rozpoznawczy propozycji brandu stanowią wyraziste obcasy i platformy. W projektach marki nie są one jedynie uzupełnieniem wtapiającym się w całościowy obraz. Designerzy brandu chętnie sięgają po odważne, traktorowe platformy i łączą je grubymi, stabilnymi obcasami. Wśród projektów tej australijskiej rodzinnej firmy znajdziesz również subtelniejsze modele na cienkiej szpilce, a także warianty na płaskiej podeszwie. Windsor Smith lubi bawić się konwencją, łącząc klasyczne formy z wyrazistymi detalami. Oprócz metalicznych akcentów warto zwrócić uwagę choćby na niestandardowe kształty obcasów, a także nietypowe tworzywa, z których są wykonane. Nam w szczególności wpadły w oko przezroczyste obcasy, które nadają klasycznym butom z czarnej skóry zupełnie nowy wyraz.