accountaccountbagbagzalando logomenu

Pomoc i kontakt

przesyłka i zwrot gratis

100-dniowe prawo zwrotu

Koniec z nietrafionymi prezentami!


Pomysły na wymarzone upominki dla Niej i dla Niego:


Zalando proponuje pomysły na wymarzone prezenty dla najbliższych

Urodziny, rocznice czy przede wszystkim Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym najczęściej kupujemy osobom bliskim prezenty czy upominki. Niestety często zapominamy o ważnych datach lub nie mamy czasu i pomysłu, dlatego owe podarunki kupowane są zazwyczaj na ostatnią chwilę, bez większego zastanowienia. Jak się najczęściej potem okazuje, prezenty takie nie sprawiają tyle radości osobom, na którym nam zależy, jak byśmy tego chcieli i oczekiwali. Człowiek co prawda uczy sie na błędach, ale doskonale wiemy ile razy obiecywalismy sobie, że przy kolejnej okazji postaramy się o znacznie lepszy prezent, lecz i tak nam to nie wychodzi, gdyż w sumie zawsze powtarza się ta sama sytuacja. W tym roku jednak postanowiliśmy Wam pomóc, dlatego w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was swego rodzaju przewodnik jak kupować prezenty dla swoich najbliższych.


Jak nie popełnić gafy wybierając prezenty?

Któż nie chciałby otrzymać starannie wybranego i zapakowanego prezentu? Takiego, by został on zapamiętany na wiele, wiele lat i wzbudzał za każdym razem pozytywne emocje i skojarzenia. Z naszym przewodnikiem o wymarzonych prezentach wybór może okazać się łatwiejszy, a sam prezent bardziej trafiony. Najlepsza przyjaciółka lub przyjaciel, ktoś z rodziny, a przede wszystkim ukochana czy ukochany znacznie bardziej docenią prezent, który będzie przygotowany specjalnie dla nich. Te osoby mogą być jednak znacznie bardziej zawiedzione, jeśli nie włożysz więcej wysiłku w samo przygotowanie podarunku. Nawet najmniejszy prezent, który przygotujesz specjalnie z myślą o najbliższej Ci osobie sprawi, że poczuje się ona naprawdę wyjątkowo. Poza tym kreatywny i osobisty prezent, moze być wykonany z myślą o przeżytych wspólnie chwilach. Prezent nie musi być zawsze niezwykle kosztowny, może być także "od serca", własnoręcznie zrobiony. Taki niepozorny prezent wart jest właśnie czasem więcej niż niesamowicie drogi podarunek. Prezenty dla żony lub dla męża to już jednak niekończąca sie opowieść, dlatego w tym przypadku warto wziąć sobie do serca każdą podpowiedź lub sugestię, którą usłyszymy na przykład podczas codziennej wspólnej kolacji. Na wszelki wypadek warto jednak zawsze wiedzieć jakie zapachy perfum lubi Twoja kobieta lub jaki zegarek podoba się Twojemu mężczyźnie.


Wymarzone prezenty z Zalando.pl

Dzięki naszej infografice wybór prezentów stanie się łatwiejszy, a w sklepie internetowym Zalando.pl znajdziesz wiele rozwiązań, dzięki którym szybko i bez konieczności wychodzenia z domu, zakupisz najważniejsze z nich. W Zalando znajdziesz także pomysły na prezenty dla dzieci, które sprawią ogromną radość każdemu maluchowi. Gdybyś miał wątpliwości lub pytania zawsze możesz zadzwonić pod bezpłatną infolinię 00800 4911 753 i skonsultować się z pracownikami naszego biura obsługi klienta. Spraw, by tegoroczne święta, wyjątkowa rocznica w związku czy kolejne urodziny przyjaciela były udane z Zalando.pl!


WIĘCEJ POMYSŁÓW NA PREZENTY ZNAJDZIESZ TUTAJ: