Katalog z Yurbuds

Marka
Kolor
Cena
169
169
169
169

Artykułów: 1

Sortuj według:
Strona 1 z 1

Wielu sportowców pragnących cieszyć się doskonałą jakością dźwięku podczas ćwiczeń ma problem z doborem niezawodnego sprzętu. Poprzeczka jest postawiona wysoko: musi być funkcjonalny, estetyczny i dobrze zachowywać się podczas dynamicznego ruchu. Propozycją wartą rozważenia są bez wątpienia słuchawki Yurbuds, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających sportowców.

Słuchawki zgrane ze sportową dynamiką ruchów

Marka Yurbuds została założona w 2009 roku w USA i szybko stała się numerem jeden wśród amerykańskich sportowców. W czym tkwi sekret opracowanego przez brand sprzętu? Yurbuds to przede wszystkim słuchawki stworzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów, więc nie ma tu mowy o nadmuchiwaniu marketingowego balonika. Podstawowym warunkiem, który musiał spełnić sprzęt, był komfort użytkowania nawet podczas długich treningów. Aby to osiągnąć, brand zadbał zatem o to, co najważniejsze dla sportowców: słuchawki miały nie wypadać z uszu nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Projektantom i inżynierom marki udało się osiągnąć zamierzony efekt. Dodatkowo zadbali o jakość dźwięku, z której słynie JBL.

Doskonały design i funkcjonalność słuchawek Yurbuds

Yurbuds nie zapomina również o oryginalnym wzornictwie, które przykuwa wzrok. Oprócz klasycznych stonowanych barw brand proponuje także słuchawki w neonowych kolorach, które znakomicie współgrają ze sportowym strojem. Marka tworzy różnorodne modele, które możesz z łatwością dopasować do swoich potrzeb. Możesz wybrać klasyczne słuchawki douszne lub wariant z zausznicami. Warto zwrócić uwagę na innowacyjną technologię, która sprawia, że oprócz muzyki będziesz słyszeć również odgłosy z otoczenia. Dzięki temu uprawianie sportu na zewnątrz stanie się bezpieczniejsze. Ponadto słuchawki są odporne na pot i warunki atmosferyczne takie jak deszcz. Marka Yurbuds zadbała o każdy szczegół, by uprawianie sportu i słuchanie muzyki było jedną spójną czynnością. Nam najbardziej spodobały się właściwości kabla, który jest elastyczny i nie ma tendencji do plątania się.