Pomoc i kontaktDarmowa dostawa* i zwrot100 dni na darmowy zwrot

Twój dostęp do platformy ZalandoProgram Partnerski

Dzięki Programowi Partnerskiemu Zalando sprzedawcy i marki zyskują bezpośredni dostęp do 45 milionów aktywnych klientów na 23 rynkach europejskich. Współpracuje z nami już ponad 3000 marek i sprzedawców, którzy odnotowują miliony zamówień miesięcznie. Marki i sprzedawcy sprzedają swoje produkty bezpośrednio na platformie modowej Zalando i zachowują pełną kontrolę nad asortymentem, cenami i obecnością marki. Dzięki temu klienci mają większy wybór produktów i lepsze możliwości kupowania od wielu marek w jednym miejscu. Zalando zajmuje się organizacją płatności i obsługą klienta, a dzięki Partnerom jesteśmy obecni na wielu rynkach. Ciągle ulepszamy doświadczenia zakupowe klientów i pracujemy zgodnie wizją stania się Starting Point for Fashion. Więcej informacji znajduje się na stronie Zalando Partner University.
Skontaktuj się z nami

  Program Partnerski to:

  #1 Szybki dostęp do rynku

  Korzystając z zasobów naszych danych możesz opracować i wdrożyć strategię ekspansji rynkowej w całej Europie. 45 miliony aktywnych klientów Zalando czeka na Twoje produkty.

  #2 Kontrola nad cenami i asortymentem

  Przyśpiesz swoją sprzedaż online i zachowaj pełną kontrolę nad oferowanym asortymentem i cenami.

  #3 Nowoczesne rozwiązania marketingowe

  Możesz korzystać z usług takich jak Zalando Fulfillment Solutions i Zalando Marketing Solutions, których celem jest wsparcie Partnerów poprzez dostęp do nowoczesnych technologii, sieci logistycznej i narzędzi marketingowych Zalando.

  Więcej informacji znajduje się na stronie Zalando Partner University.
  Kliknij tutaj

  Chcesz otrzymać 10% zniżki?*

  Zapisz się do newslettera

  Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Zalando

  Zarządzaj preferencjami

  Co najbardziej Cię interesuje?

  Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W każdej chwili możesz przerwać subskrybcję newslettera za darmo.