Liczba produktów: 33

Sporty zimowe, typu narciarstwo i snowboard cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Miliony kobiet każdego roku próbuje swoich sił w tego rodzaju aktywności. Bez względu na stopień ich zaangażowania, doświadczenia i umiejętności, muszą bezwzględnie chronić swoje ciało przed możliwymi niebezpieczeństwami takich sportów. Gogle narciarskie damskie zgromadzone w internetowym sklepie Zalando.pl, to mistrzostwo dojrzałości i profesjonalizmu światowych producentów. Pomagają chronić oczy przed szkodliwym działaniem trudnych warunków atmosferycznych. Wiatr i śnieg potrafią bardzo wysuszyć delikatne i wrażliwe w swej naturze oczy. Niekiedy całkiem uniemożliwiają cieszenie się nartami, należy mieć to na uwadze planując eskapadę w góry. Również słońce jest niebezpieczne, nawet w zimie, należy chronić oczy przed jego promieniowaniem. Ogromne przestrzenie białego śniegu odbijają promienie słoneczne, co bardzo przeszkadza w patrzeniu. Bez dobrych, jakościowych gogli nie sposób poradzić sobie w górach. By dobrze się czuć i niczego nie stracić w dniach wypoczynku, należy wykazać się przezornością i starannie przygotować do wyjazdu.

Damskie gogle narciarskie najwyższej klasy w Zalando.pl

W katalogu znajdziesz bardzo znane i doceniane marki, trudniące się projekcją i wyrobem jakościowych gogli. Adidas Performance, Oakley, Giro, Dragon Alliance, Alpina, Smith Optics, czy Uvex to przykłady tylko niektórych z nich. Ich gogle zasługują na medal, za staranność wykonania i dojrzałość projektu. Wybierając ich produkty można mieć pewność, że będą długo służyły i świetnie spełnią swoje funkcje. Możesz śmiało oczekiwać od nich wiele. Ochrona oczu to podstawa, ale pójdźmy krok dalej. Gogle narciarskie damskie zapewniają dobrą widoczność i nie zniekształcają obrazu, szybki nie zaparowują, a przy tym nie łatwo je zarysować, czy uszkodzić. Ich kształt i wizerunek to nowoczesność i niecodzienna atrakcyjność. Zapewniają poczucie pewności i bezpieczeństwa, dzięki czemu kobiety lubią je zakładać!

Spodoba Ci się także

Kurtki Outdoor

Kurtki narciarskie i snowboardowe

Kurtki z polaru

T Shirt funkcjonalny

Rękawiczki

Ciesz się bezpłatną obsługą w Zalando

Sklep internetowy Zalando zapewnia nie tylko szeroką gamę produktów najwyższej jakości, ale także szybką i darmową przesyłkę.

Co więcej, gwarantujemy Ci możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego artykułu w ciągu 100 dni bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi kompetentni konsultanci są do Twojej dyspozycji pod bezpłatnym numerem 00800 4911 753.