Buty

Ulubione filtry
Liczba produktów: 74

Buty Scarpa zachęcają do przygody

Ruszasz w góry i zastanawiasz się, jakie obuwie będzie najlepiej Ci służyć? Na Zalando.pl znajdziesz coś dla siebie. Przedstawiamy buty marki Scarpa. Nie ma lepszej alternatywy dla fasonów stworzonych po to, abyś mógł cieszyć się z pokonywaniem kolejnych kilometrów.

Jeżeli lubisz uprawiać hiking, wspinaczkę górską i cieszy Cię bieganie po trudnym szlaku sprawdź tę kolekcję. Wytrzymałość jest w butach Scarpa najważniejsza. Wykonano je z bardzo trwałych materiałów syntetycznych. Dzięki temu w raz kupionych fasonach będziesz wielokrotnie wracać na trasę.

Scarpa wyposażyło swoje buty w najistotniejsze udogodnienia. Odporna na ścieranie gumowa podeszwa amortyzuje każdy krok - jest antypoślizgowa i profiluje Twoje stopy. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Wieczorem, po długich wędrówkach, jednym ruchem ściągniesz obuwie ciągnąc za języczek na pięcie.

Wygoda to drugie imię butów Scarpa

Buty Scarpa dopasowują się do specyfiki Twojej stopy. Wszystko za sprawą najnowszej technologii! Z jej pomocą marka zaobserwowała, w jaki sposób stopa układa się w bucie i ile miejsca jest jej potrzebne. To dzięki temu, wybierając te modele, zyskujesz swobodę poruszania się.

Biegaj sprężyście bez obawy o mięśnie. W terenie prędzej znajdziesz złote runo niż zaskoczy Cię ból stóp. Bez obaw o własne bezpieczeństwo, możesz dłużej pozostać na szlaku, a nawet od czasu do czasu z niego zboczyć.

Preferujesz ambitniejsze trasy o większym poziomie trudności? Do wędrówki załóż jedne z wodoodpornych butów Scarpa z agresywną i sztywniejszą podeszwą. Te modele mocno wpływają na Twoją stabilność. Wesprą Cię w momentach, gdy tracisz nadzieję na dotarcie do mety.

Wyraź swój sportowy styl

Wykonanie to nie wszystko, prawda? Jeżeli za nowymi trendami podążasz tak samo wiernie, jak po wyznaczonym szlaku, mamy coś dla Ciebie. Marka pozwala zaszaleć z kolorami. Wiele fasonów posiada też dekoracyjny szew, który przyciąga wzrok innych w czasie ćwiczeń.

Nieważne, jakie aktywności będziesz wykonywać na dworze. Ze Scarpa osiągniesz sportowy sukces.