Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Ustaw przypomnienie, a będziemy mieć to na oku.

    Przezroczysty zestaw bielizny z kwiatowym haftem w różowych i fioletowych akcentach, z cienkimi ramiączkami i dekoracyjnymi kokardkami na biustonoszu i majtkach.
    Zestaw bielizny z przezroczystego materiału, zdobiony kwiatowymi wzorami, różowymi akcentami i fioletowymi kokardkami. Zawiera pas do pończoch oraz koronkowe pończochy do ud.
    Różowy komplet bielizny z paskami i zapięciami, z koronkowymi podwiązki przymocowanymi do białych koronkowych pończoch do ud. Gładka tekstura i minimalistyczny design.
    Przezroczysty stanik z różowymi miseczkami, ozdobiony haftem kwiatowym w odcieniach purpury i różu. Regulowane ramiączka z akcentami wstążkowymi. Wzmocniona konstrukcja z drutem.
    Koronkowy biustonosz w odcieniu nude, z różowym haftem w kwiaty, falbankowymi brzegami oraz regulowanymi różowymi ramiączkami ozdobionymi małymi purpurowymi kokardkami.
    Koronkowy biustonosz z przezroczystego materiału, ozdobiony różowym haftem kwiatowym oraz akcentem w postaci pastelowego fioletowego kokardki. Regulowane jasnoróżowe ramiączka i falbaniaste krawędzie.

    LISSA - Biustonosz z fiszbiną

    503,00 złw tym VAT

    Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką:629,00 zł-20%

    Aktualnie wybrany kolor pink/lilac

    Artykuł wyprzedany

    Przypomnimy Ci, jeśli ten artykuł znów będzie dostępny, lub zaproponujemy podobne style.

    Materiał:
     
    100% poliamid
    Podszewka:
     
    100% poliester
    Struktura/rodzaj materiału:
     
    Koronka
    Wskazówki pielęgnacyjne:
     
    Pranie ręczne

    Szczegóły:
     
    Biustonosz z fiszbinami, przezroczysty
    Zapięcie:
     
    Zapięcie z tyłu
    Wzór:
     
    W kwiatki
    Szczegóły:
     
    Kokarda ozdobna, regulowane ramiączka
    Numer produktu:
     
    AG181A08A-J11

    Wzrost modela:
     
    Osoba na zdjęciu ma 175 cm wzrostu i nosi rozmiar 75B

    Agent Provocateur