Ulubione filtry
Liczba produktów: 381
Obserwuj swoje ulubione marki
Bądź na bieżąco z nowościami i kolekcjami.

„Jest coś wulgarnego w tym, jak kobiety się współcześnie ubierają. Za bardzo się starają, za dużo pokazują. Nie wiedzą, gdzie leży granica miedzy tym, co seksowne, a tym, co po prostu kiczowate. Ale ja wiem”

Tak odpowiada pytany o swoją modę Roberto Cavalli, projektant, którego nazwiska nie trzeba nikomu dodatkowo przedstawiać. Kochają go Beyonce, Halle Berry, Charlize Theron, Kate Moss i Megan Fox.

Just Cavalli to jego młodsza i bardziej szalona linia, dedykowana kobietom, którym samo podkreślanie kobiecych kształtów nie wystarcza. To dla tych, które bawią się swoją zmysłowością, żonglują jej atrybutami na co dzień. I dla tych, które lubią cętki. Jak sam zwykł się wypowiadać na temat swojego poniekąd znaku rozpoznawczego – „Pantera jest dla mnie designerskim wzorem. A to, że inspiruję się naturą, to tak, moja prywatna sprawa”.

Just Cavalli - włoska moda na wyciągnięcie ręki

Cavalli jednak w świadomy sposób prowokuje i stwarza złudne wrażenie, że daje się ponieść impulsywnym emocjom. Jego moda jest w rzeczywistości wzniosłym hołdem dla silnych i niezależnych kobiet, które na zawsze pozostają jego najważniejszymi muzami. Podkreślające sylwetkę sukienki w wyraziste printy, zgrabnie kształtujące talię płaszcze i kardigany oraz fantazyjne akcesoria, które dopełniają całości stylizacji. W ostatnich sezonach do charakterystycznych dla Cavallego cętek i frędzli dołączyły sportowe inspiracje i formy – bawełniane bluzy, trójwymiarowe faktury oraz przygaszone wersje swoich najsłynniejszych printów.

Wszystko po to, aby kobiety na zawsze pozostały zmysłowe i ponętne, nawet po porannym joggingu czy wizycie na siłowni.

Dziś Just Cavalli to także moda dla mężczyzn. Z wielkoformatowych bilboardów czy ekskluzywnych sesji w kolorowych magazynach spoglądają wysportowani, pewnych siebie modele, zawsze piękni, zawsze młodzi, zawsze nienagannie ubrani. Mężczyzna Cavallego zna się na modzie i nie boi się tego pokazywać. Cavalli przyznaje, że linię męską tworzy z poczuciem misji. Jak sam zresztą powiedział –

„Kocham damską modę, ale zdałem sobie sprawę, że kobiety nie potrzebują mnie tak bardzo, jak mężczyźni. Bo oni naprawdę nie mają nic ciekawego do ubrania się!”

Skomponuj wyjątkową stylizację z Zalando