Katalog z Just Cavalli

Marka
Cena
254
254
8069
8069
Nowe produkty

Artykułów: 333

Sortuj według:
Strona 1 z 4
Sukienka etui - blush HOODIE - Bluza rozpinana - black T-shirt z nadrukiem - black Mokasyny - alouette Marynarka - black T-shirt z nadrukiem - black Bluza - black T-shirt z nadrukiem - black Bluza - military green T-shirt z nadrukiem - grey melange T-shirt z nadrukiem - chalk Spodnie materiałowe - black Sukienka etui - purple variant Tenisówki i Trampki wysokie - black Jeansy Slim fit - white Tenisówki i Trampki wysokie - gold Tenisówki i Trampki wysokie - metallic grey Jeansy Relaxed fit - black T-shirt z nadrukiem - white T-shirt z nadrukiem - black Jeansy Slim fit - blue denim Tenisówki i Trampki - barn red T-shirt z nadrukiem - black Jeansy Slim fit - blue denim Jeansy Slim fit - black denim Sukienka letnia - purple variant BIRD - T-shirt z nadrukiem - black Botki - black T-shirt z nadrukiem - white Tenisówki i Trampki wysokie - blue fog Tenisówki i Trampki - barn red BIKER - Spodnie treningowe - black Spodnie garniturowe - black BUCKET - Torba na ramię - black Botki - wineyard wine Tenisówki i Trampki - white Jeansy Slim fit - black Botki - gothic olive Tenisówki i Trampki wysokie - castle rock Botki na obcasie - black Tenisówki i Trampki wysokie - bordeaux Tenisówki i Trampki wysokie - military Pasek - gargoyle Kurtka puchowa - decadent chocolate Tenisówki i Trampki - white LEO - Koszula - blue Tenisówki i Trampki wysokie - silver Sukienka letnia - black T-shirt z nadrukiem - black Jeans Skinny Fit - camel black Torba na ramię - gold/black T-shirt z nadrukiem - black EAGLE - Koszula - white Tenisówki i Trampki wysokie - beech Koszula - black Tenisówki i Trampki wysokie - blue fog Tenisówki i Trampki wysokie - black ROYAL FLUSH - Koszula - white Jeansy Slim fit - castle rock Tenisówki i Trampki wysokie - black

„Jest coś wulgarnego w tym, jak kobiety się współcześnie ubierają. Za bardzo się starają, za dużo pokazują. Nie wiedzą, gdzie leży granica miedzy tym, co seksowne, a tym, co po prostu kiczowate. Ale ja wiem”

Tak odpowiada pytany o swoją modę Roberto Cavalli, projektant, którego nazwiska nie trzeba nikomu dodatkowo przedstawiać. Kochają go Beyonce, Halle Berry, Charlize Theron, Kate Moss i Megan Fox.

Just Cavalli to jego młodsza i bardziej szalona linia, dedykowana kobietom, którym samo podkreślanie kobiecych kształtów nie wystarcza. To dla tych, które bawią się swoją zmysłowością, żonglują jej atrybutami na co dzień. I dla tych, które lubią cętki. Jak sam zwykł się wypowiadać na temat swojego poniekąd znaku rozpoznawczego – „Pantera jest dla mnie designerskim wzorem. A to, że inspiruję się naturą, to tak, moja prywatna sprawa”.

Just Cavalli - włoska moda na wyciągnięcie ręki

Cavalli jednak w świadomy sposób prowokuje i stwarza złudne wrażenie, że daje się ponieść impulsywnym emocjom. Jego moda jest w rzeczywistości wzniosłym hołdem dla silnych i niezależnych kobiet, które na zawsze pozostają jego najważniejszymi muzami. Podkreślające sylwetkę sukienki w wyraziste printy, zgrabnie kształtujące talię płaszcze i kardigany oraz fantazyjne akcesoria, które dopełniają całości stylizacji. W ostatnich sezonach do charakterystycznych dla Cavallego cętek i frędzli dołączyły sportowe inspiracje i formy – bawełniane bluzy, trójwymiarowe faktury oraz przygaszone wersje swoich najsłynniejszych printów.

Wszystko po to, aby kobiety na zawsze pozostały zmysłowe i ponętne, nawet po porannym joggingu czy wizycie na siłowni.

Dziś Just Cavalli to także moda dla mężczyzn. Z wielkoformatowych bilboardów czy ekskluzywnych sesji w kolorowych magazynach spoglądają wysportowani, pewnych siebie modele, zawsze piękni, zawsze młodzi, zawsze nienagannie ubrani. Mężczyzna Cavallego zna się na modzie i nie boi się tego pokazywać. Cavalli przyznaje, że linię męską tworzy z poczuciem misji. Jak sam zresztą powiedział –

„Kocham damską modę, ale zdałem sobie sprawę, że kobiety nie potrzebują mnie tak bardzo, jak mężczyźni. Bo oni naprawdę nie mają nic ciekawego do ubrania się!”

Skomponuj wyjątkową stylizację z Zalando