Twoje konto

Wybrany przez Ciebie produkt został wyprzedany. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w sklepie. Dodaj swój adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

  • 15MEMBER
Pomarańczowo-amberowy płyn do mycia w przezroczystej plastikowej butelce; biała zakrętka z klapką. Etykieta z pomarańczowym i białym tekstem zawiera szczegóły składników. 240 ml.

18-IN-1 NATURAL SOAP - Żel pod prysznic

54,00 złw tym VAT

240 ml (22,50 zł / 100 ml)

Aktualnie wybrany kolor zitrus-orange

  • Wybrany, zitrus-orange
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Wybrany, zitrus-orange
  • -
  • -
  • -
  • -

Artykuł wyprzedany

Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

O produkcie

Nawilżanie
Zapach tego naturalnego mydła 18 w 1 ożywia najpiękniejsze letnie wspomnienia ogrzanej słońcem skóry, plaży i schłodzonych napojów. Łączy w sobie podstawową recepturę organicznych olejów kokosowych, oliwkowych, palmowych, konopnych i jojoba z cudownie ożywczym, organicznym olejem eterycznym z pomarańczy cytrusowej. Zmydlone oleje z kontrolowanych upraw ekologicznych czyszczą delikatnie i naturalnie, nie natłuszczając. Mydło jest biodegradowalne, wegańskie i nalewane do butelek pochodzących w 100% z recyklingu. Jest wolne od syntetycznych środków pianotwórczych, zagęszczaczy, produktów petrochemicznych i konserwantów. Aksamitna pianka powstaje wyłącznie dzięki specjalnej mieszance naturalnych składników, która opiera się na wieloletnim doświadczeniu. Dr. Bronner reprezentuje sprawiedliwe traktowanie ludzi, zwierząt i natury.

Mydło ma 18 różnych zastosowań. Może być stosowany jako mydło do rąk, dodatek do kąpieli, żel pod prysznic, szampon podróżny, kąpiel do pielęgnacji stóp, pianka do golenia, płyn do płukania ust, pasta do zębów, szampon dla zwierząt i wiele innych. Dokładna instrukcja aplikacji znajduje się na produkcie.

Najważniejsze informacje

Bez formaldehydów
Bez zawartości konserwującego formaldehydu.

Wszystkie składniki

Składniki:
 
Aqua, Potassium Cocoate (Verseiftes Kokosöl*‡), Potassium Palm Kernelate (Verseiftes Palmkernöl*‡), Potassium Olivate (Verseiftes Olivenöl*‡), Glycerin*, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (Süssorangenschalenöl*), Potassium Hempate (Verseiftes Hanföl*), Potassium Jo­jobate (Verseiftes Jojobaöl*), Citrus Limon Peel Oil (Zitronenschalenöl*), Citrus Aurantifolia Oil (Limonenöl*), Citric Acid (Zitronensäure), Tocopherol (Vitamin E), Limonene◊, Citral◊, Linalool◊ * Aus kontrolliert biologischem Anbau. ‡ Fair Trade zertifiziert ◊ Aus natürlichen ätherischen Ölen

Dr. Bronner´s

Oceny

105 oceny/ocen

15 dni temu