Pomoc i kontaktDarmowa dostawa i zwrot100 dni na darmowy zwrot
Filtr

Pielęgnacja skóry

Liczba produktów: 2,880

Spersonalizowana pielęgnacja skóry - sekret promiennego wyglądu

Aby prezentować się atrakcyjnie, warto zwrócić uwagę nie tylko na efektowną stylizację i makijaż, lecz także na odpowiednią pielęgnację skóry. Szybkie tempo życia, upływ czasu i zanieczyszczenie środowiska to wrogowie pięknej skóry, których możesz jednak łatwo pokonać dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom do pielęgnacji skóry.

Trzy filary pięknej skóry:

  • regularne peelingi i maseczki
  • kosmetyki z filtrami chroniącymi przed promieniami UV
  • zdrowa dieta i aktywność fizyczna

Stań twarzą w twarz z pięknem

Odpowiednio dobrana pielęgnacja skóry pozwala skutecznie rozprawić się z niedoskonałościami i przeciwdziałać szkodliwym czynnikom. Sprawdzoną strategią jest bazowanie na codziennym, trójstopniowym rytuale piękna składającym się z dokładnego oczyszczenia cery, tonizowania i nawilżenia. Bez tego niezbędnego minimum delikatna skóra twarzy nie jest w stanie radzić sobie z wyzwaniami, z jakimi musi zmierzyć się każdego dnia.

Misja piękno: kosmetyki do zadań specjalnych

By uzyskać maksymalne efekty warto jednak poza regularnym oczyszczaniem i wzmacnianiem skóry kremami na dzień i na noc pamiętać także o dodatkowych produktach pielęgnacyjnych. Szczególną popularnością cieszą się zwłaszcza sera z antyoksydantami i kwasami owocowymi oraz głęboko odżywcze maski.

Kluczowa jest też pielęgnacja wrażliwej skóry wokół oczu - poza codziennym stosowaniem kremu pod oczy warto zainwestować także w specjalne maski w plastrach lub w płachtach, które są niezastąpione zwłaszcza przed wielkim wyjściem. Tak, również pielęgnacja skóry twarzy potwierdza stare powiedzenie głoszące, że diabeł tkwi w szczegółach!

Skuteczna pielęgnacja skóry ciała

W pielęgnacji skóry ciała liczy się przede wszystkim systematyczność. Warto pamiętać, by po każdym prysznicu nałożyć na skórę nawilżający balsam lub odżywczy olejek. Pozwalają one odbudować naturalną warstwę lipidową skóry, dzięki której utrzymuje ona jędrność i nawilżenie.

Dobierając kosmetyki do pielęgnacji ciała, warto zwrócić uwagę na specjalistyczne preparaty ukierunkowane na konkretne problemy. Z pomocą w walce o smukłe ciało przychodzą Ci kosmetyki antycellulitowe, które w połączeniu z odpowiednią aktywnością fizycznej potrafią skutecznie rozprawić się z pomarańczową skórką. Pomocne są również głęboko regenerujące masła do ciała, które pomagają przywrócić młodzieńczą jędrność i gęstość skóry.

Aksamitnie gładka skóra dłoni i stóp, czyli kosmetyczny must have

Niektórzy mówią, że damska torebka potrafi pomieścić w sobie prawie cały wszechświat. Według nas jest to jak najbardziej możliwe, zwłaszcza w przypadku pojemnej shopper bag. Niezależnie od tego, jakie drobiazgi znajdują się w Twojej, pamiętaj, by zawsze znajdował się wśród nich krem do rąk, który pozwoli Ci dbać o skórę dłoni niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Na szczególną pielęgnację zasługują jednak nie tylko dłonie, lecz także stopy - regularne złuszczanie i odżywianie sprawi, że będziesz mogła z dumą prezentować je w swoich ulubionych sandałach!